!…. سعی کن بت نسازی جناب اقای علیرضا رضایی

جناب علیرضا رضایی! اقای اعلمی فقط یک سووال پرسیده و سووال کردن هم نه عیب هست نه جرم. این سووال نتنها در ذهن اقای اعلمی نقش بسته بلکه بفکر من ولابد خیلی های دیگه هم رسیده. چه دلیلی دارد که بخاطر یک سووال شما اینطور اقای اعلمی را محکوم و تهدید کنی؟ حالا چون ابطحی در جبهه اصلاحات هست نباید ازش هیچ سووالی پرسید؟ این چه منطقی است! اقای ابطحی ویا هر کس دیگه ای که زندان رفته البته که محترمنند وحقوقشان ضایع شده ولی دلیلی ندارد که اگر کسی سووالی از اینان داشت خیانتکار و ….معرفی شود!من هم اگر جای اقای ابطحی بودم اعتراف اینطوری میکردم ولی  شما اقای تاجزاده ,بهزاد نبوی,عبدالله مومنی,احمد زید ابادی ,صفایی فراهانی را که این همه شکنجه دیدند ویک کلام دم برنیامدند وزیر بار حرف زور نرفتند را چه می گوید؟ که نتیجه اش هم همین حبسهای طولانیست! ولابد که نه حتماهم اگراعتراف  میکردند مثل اقای ابطحی الان بیرون بودند. تو عالم سیاست اگر کسی وارد میشود باید سرش را بزند زیر بغلش وارد شود!_ بالاخره هر کسی یک جایگاهی دارد و شماهم شک نکن که اعتبار سیاسی اقای اعلمی بسیاربالاتر از اقای ابطحی دوست داشتنی است . نه رفیق قلم بدست اقای ابطحی که هیچ هر کس که در این مملکت کار سیاسی میکند ویا پست جکومتی دارد باید در مقابل اعمالش پاسخگو باشد .واین ربطی به خودی یا غیر خودی ندارد

هیچ کس به جز خود ما
از خود ما فریب نخورد
هیچ کس به غیر از خود ما
ما را به بیراهه نبرد
گناه هر چی که گذشت
به گردن ما بود و هست
ازما اگر بتی شکست
بت های تازه جاش نشست

اردلان سرافراز

Advertisements

11 Comments

Filed under Uncategorized

11 responses to “!…. سعی کن بت نسازی جناب اقای علیرضا رضایی

 1. Freedom IRAN

  Salam doosete azizam
  Manam yek Irani hastam va asheghe vatan vali afsoos dour.
  Ba titret khili hal kardam yani sakhtan BOT vaghean bad jouri tou farhange ma gere khorde.
  Motasefeane, to ham dari az baghiei mesle TAJERZADEH, MOMENI,…. dari BOT misazi.
  BE NAZARE MAN BEHTARE KE BEGIM, BAYAD AZ abtahi SAAL KAR DAR CHE MOGHIYATI GHARAR GEREFT KE CHENIN HARFHAYE ZAD TA DAR AYANDE DIGARAN DAR JAHAT PIROUZI IN JONBESH ESTEFADEH KONAN.
  SAI KON DAR SHOROUE YEK HARKAT, NA AZ KASI TARIF KONI NA BAD KASI RO BEGI, CHON DARI PAYEHAYE YEK HARKATO MISAZI, ZAMANI KE JA OFTAD, HAR CHEGHADR DOOST DARI ADAMARO MOGHAYESE KON.

  BE OMIDE PIROUZI

 2. حسین

  زنده باد به شرفت.

 3. Hossein

  کسی‌ نمیگه نباید سوال پرسید دوست عزیز. کسی‌ هم بت درست نکرده. آقای ابطحی با توجه به توانایی هاش در مقابل اینها ایستادگی کرد. هر کس آستانه تحملی داره. بله، در مقابل بزرگی‌ تاجزاده، زید آبادی، نبوی و…. همه باید سر خم کنیم اما این دلیل نمی‌شه که بخوایم به ابطحی گیر بیخود بدیم. شما میگی‌ اونا هم اگه اعتراف میکردن الان آزاد بودن، من میگم کدوم آزادی؟ با ۷۰۰ میلیون وثیقه به طور موقت بیرون بودن و محکوم بودن به ۶ سال حبس تعزیری رو می‌شه گفت آزادی واقعا؟ برای شما واقعا سوال نیست که آقای اعلمی از کجا این فیلم رو آورد و از همه مهمتر چرا پخشش کرده در حالی‌ که همه خوب میدونیم که آقای ابطحی هنوز به شدت تحت فشاره و نمیتونه حرفی بزنه؟ پروژهٔ اعتراف گیری ۲ هدف داشت: یکی‌ نگاه داشتن طرفداران خودی و دیگری اختلاف انداختن در جبهه‌ اصلاح طلبها که ظاهراً آقای اعلمی خیلی‌ خوب دارن کمک می‌کنن بهشون برای رسیدن به هدف دوم. تمام تلاش امثال اقای رضائی مقابل با این قضیه هست.

 4. تبریک … جز معدود خوب هایی بود که این چند روزه خوندم

 5. newsha

  man baa Hossein movaafegham

  nokteye dige: shomaa neveshti ke kasani ke eteraf nakardan, modat e zendaaneshoon toolaani tare…man ke tafavoti too ahkaameshoon nemibinam…hamashoon beyne 5 taa 6 saal zendani baayad bashan….

 6. شما بفرمائید کی میخواهید از آخوند دست بردارید ؟ خمینی بس نبود ها ؟ یک خمینی دیگه درست کنید . از این آقا بپرسید این ٧٠٠ ملیون را از کجا آوردند؟ آخوند یعنی دزد ، دروغگو ، عوامفریب ، مال مردم خور ، من نمیدانم شما کی میخواهید بفهمید ؟

 7. ali

  متاسفانه روحیه ی قبیله سازی و گروه درست کردن و بهر قیمتی هم از افراد گروه و قبیله دفاع کردن و تا حد صف بستن و شاخ و شانه کشیدن جلو رفتن داره در میان بعضی از بلاگرها شایع می شه. این رفتار لمپنی شایسته جنبش سبز نیست. من مشهدی هستم و ابطحی را هم از وقتی نوجوان و طلبه بود و پیشکار پدر روحانی ش بود می شناسم. شایعه هایی را هم که آن سالها در باره ی رابطه ی بسیاری از بچه آخوندها با ساواک را هم شنیده ام. عکسی را هم که خود ابطحی از مثلن دستگیری یک روزه اش بوسیله ساواک چاپ کرده دیده ام. به لبخند ابطحی توی عکس نگاه بکنید و دست از این جنگ های احمقانه قبیله ایی بردارید. به جنبش فکر بکنید نه آدمهایی که می آیند و می روند. ضمنا اگر معنی خندیدن توی عکس ساواک را نمی دانید از کسی که آن سالها را به چشم دیده بپرسید..

 8. ali

  افتخار می‌کنم به شما

  و همهٔ سرورانی که بسیار زیبا اشاره کردند که ما ندا سهراب و عزیزانی رو داشتیم که خونشون رو دادند،

  مساله خراب کردن کسی‌ نیست، قدر اون کسانی‌ رو که این فشار رو برای آزادی مردم و کشورشون تحمل کردند بدونید، من با بسیاری از نظرات آقای نبوی مخالفم اما درود به شرف این مرد و جوونتر‌های گمنامی که زیر شکنجه‌های این دیو صفتان ایستادند، ابطحی و امسال ابطحی بتی نبودند که بشکنند، خاتمی که به عنوان شخصی‌ ضد دیکتاتوری و با منشی فرهنگیست هم بتی نیست او هم حکم حکومتی را پذیرفت، علمی هم به همین شکل، نیاز نداشته باشید که به دنبال ابطحی یا خاتمی به راه بیفتید، به قول دکتر شریعتی‌ بخوانید، گروه تشکیل بدید، با هم اتحاد داشته باشید بر پایهٔ این که دیکتاتوری این رژیم رو از بین ببرید و آزادی رو به کشور برگردونید، اما بت نسازید و هر گروهی عقیدهٔ خودش رو حفظ کنه، تا در آینده این گروه‌ها بشن پارتی‌ها و مانع از دیکتاتوری جناح یا فرد دیگری بشند

 9. هموطن عزیزم وقتی خمینی میآمد هر کس خواست انتقاد کند گفتند حالا وقت این حرفها نیست و بعدآ دیدید که چه به روز ما آمد . دزدی، آدم کشی ، تجاوز ، فروش دختران ایرانی به عربها ( امیدوارم یادتان نرفته باشد ) ، فقر و بدبختی که بیشتر باعث به فساد کشیدن جامعه ما شده و هر بی ناموسی و هر بی شرفی که به فکر یک انسان نمیرسد این آخوند ها با تکیه بر اسلام ناب محمدی و قرآن به سر ما ایرانی ها آورده اند . نوشتم تکبه بر قرآن تعجب نکنید چون خود محمد تمام مردان قبیله بنی مصطلق را کشت و صفیه دختر حی بن اخطب و زن کنانه را همان شب به رختخواب میبرد. حالا اگر کسی فکر کند که از این به بعد اسلام و آخوند در مملکت ما جای خواهد داشت کاملآ در اشتباه است . آقای مهندس موسوی ٣٠ سال پیش موقعی که جوان بود آمد و شاید هم با خلوص نیت با خمینی کار کرد بعد هم که از اوضاع مطلع شد رفت کنار و حدود ٢٠ سال در کشتار و جنابات رژیم شرکت نداشت . آقای کروبی مرد و مردانه در مقابل رژیم آخوندی ایستاده و لی آیا ما به افرادی مثل رفسنجانی یا خاتمی یا ابطهی و …. میتوانیم خودی بدانیم ؟ اینها دسته تبر بودند و اگر اینها نبودند تبر به دون دسته نمیتوانست به ما آسیب برساند. ما به تمام حذب ها و گروها مانند جبهه ملی، نهضت آزادی ، حذب کمونیست اقلیت و اکثریت ، سلطنت طلب و ….. نیاز داریم به غیر از حذبهای عوامفریب اسلامی که خودشان را برای عربها جر میدهند در مملکت ما جای ندارد. تا پای جان در این راه ایستاده ایم . درود بر شما و تمام مردم مبارز و شجاع ایران که با دست خالی با این وطنفروشان بیگانه که مملکت ما را در اختیار دارند مثل نقدی مبارزه میکنند.

 10. شما بفرمائید از کی این ابطحی پفیوز انقلابی شده که به خاطر این کثافت به اعلمی توهین میکنید ؟ این کونی که همیشه با حکومت کار میکرد . معاون رئیس جمهور بود. تا حالا چه انتقادی از رژیم کرده ؟ آقای جزایری را میشناسید ؟ به آقای کروبی ٣٠٠ ملیون رشوه داد آیا به اعلمی چقدر داد ؟ شما دنبال کونی ها هستید . ما آذری ها باید راهمان را ار شما جدا کنیم . مرگ بر خامنه ای ، مرگ بر خاتمی ، مرگ بر کروبی ، مرگ بر رفسنجانی ، مرگ بر منتظری ،مرگ بر هر چه آخوند .

 11. مهدی

  عزیز جون ابطحی مشکل زیر نافی داشته و تن به هر اعترافی داده و البته بخش عمده حرفهاش هم اعتقاداتش بوده که بیرون از زندان بخاطر جو ایجاد شده امکان طرحش نبوده و اعلمی هم اینو خوب می دون و برای همین هم از اون دو تا سوال ساده پرسیده که مزدوران دفتر خاتمی بهش پریدند و می خواستند پاچشو گاز بگیرند که اعلمی هم تخمش حساب نکرد و نوار دیگه ای رو تو سایتش گذاشت تا ماهیت این دروغگوها رو بیشتر افشا بکنه.ضمنا کسانی که برای ابطحی شکم گنده گریبان چاک می دهند دو تا دلیل بیارند که این مرد بخاطر مردم و موضعگیری های مردمی اش و دفاع از آزادی مردم وارد زندان شده است. اون بخار اینکه کروبی و موسوی رای نیاوردن که باز بتونه معاون رئیس جمهور بشه سینه چاک کرد و یک جوکگفت و بخاطر مسائل زیر نافی افتاد تو حلوفدونی رژیم. والسلام

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s