! دست رد خدا بر سینه ی هاشمی رفسنجانی

و چند تیتر دیگر : ایا رفسنجانی به بندگی خدا ادامه می هد _ هاشمی رفسنجانی با خاک یکسان شد_ خدا در برابر اکبر شاه _ خامنه ای 2 هاشمی 0_ خدا برنده فینال دانشگاه ازاد _ خدا با رفسنجانی چه کرد _ خدایی که روی بنده اش را به زمین انداخت _ ایا رفسنجانی بپا می خیزد _ دانشگاه ازاد توسط خدا مصادره شد _ روح بلند دانشگاه ازاد به خدا پیوست _ دانشگاه ازاد اسلامی غرق در ماتم و عزا شد _ جاسبی خدا را شایسته ریاست دانست _ دانشگاه ازاد اسلامی واحد خدا تاسیس شد _ دانشگاه ازاد را با خدا چه میشود _ داغ دل بندگان خدا بر سینه ی دانشگاه ازاد ماند _ دانشگاه ازاد به معبودش شتافت _ روح بلند ملکوتی خدا دانشگاه ازاد را تسخیر کرد _ درهای دانشگاه ازاد به روی خدا باز شد _ خدا به دانشگاه ازاد سلام کرد _ خدا به مخلوقش پشت کرد _ سایه خدا بر دانشگاه ازاد _ پنالتی بنفع احمدی نژاد با داوری خدا به رفسنجانی

Advertisements

5 Comments

Filed under Uncategorized

5 responses to “! دست رد خدا بر سینه ی هاشمی رفسنجانی

 1. sadegh javid

  hagheshe . rafsanjani razlo kasife .

 2. sadegh javid

  رفسنجانی رذل و کثیفه

 3. hamoon

  رفسنجانی بیشتر از آنی که به فکر مردم باشد ،به فکر خود و منافعش هست.او به هر شکل میخواهد موقعیت خود را حفظ کند،گاهی به ظاهر با مردم و گاهی با دیگران.

 4. آروين آريا

  بدرود اكبر شاه

 5. مزدک

  اقای رفسنجانی شما به نفع “مصلحت نظام” است که این وبسایت خود را تخته کنید یا گه(گل) بگیرید.این مزدور کودتاچی موذی سازمان دهی ” کودتای رهبری” را به عهده داشت و این مارمولک دارد برای بازدهی گناه ان کارش زجر میکشد. “ای کشته که را کشتی کین زان شدی خار؟ “. چه بر سر مرد پاک تاریخ مرجع کبیر منتظری اوردید؟ دیدی که انها که برایش فساد کودتا کردی چه بر سر همدست ساده کودتاچی ات سید احمد اوردند؟ اورا کشتند، لیکن پیش از مرگش شهامت داشت از منتظری و بنی صدر و.. حلال طلبی کرده و بر علیه کودتاچیان به پا خیزد و مردم بخشیدندش. مزدور میدانم به کشتنی مانند سید احمد راضی هستی ولی تو به “وعده” خدا برای تمامی فسادت بایستی زجر بکشی ، مرگ برای تو کم است چون توبه نمی کنی و از کسانی که خیانت کردی حلال طلبی نمی کنی، روح مرجع کبیر منتظری هر آن بالای سر توست . دیدی بدرقه ملیونی مردم از پیکره این مرجع را؟ ارزویش به دل تمامی تان خواهد ماند. ای عمر عاص زمانه از همه مردم پوزش بخواه وگرنه زجرت تا مرگ ننگینت ادامه خواهد داشت.
  مزدک

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s