! به چنین سید و روح پدرش باید رید

 1. سید حسن نصرلله
 2. سید علی خامنه ای
 3. سید احمد خاتمی
 4. سید روح لله خمینی
 5. همه موارد
Advertisements

12 Comments

Filed under Uncategorized

12 responses to “! به چنین سید و روح پدرش باید رید

 1. نخستین پیام پادشاه جدید ایران – به نام ایران زمین، به نام کورش و به نام فردوسی و با بزرگترین درودها و شادباشها به تمام فرزندان و زنان و مردان

  نخستین پیام پادشاه جدید ایران – به نام ایران زمین، به نام کورش و به نام فردوسی و با بزرگترین درودها و شادباشها به تمام فرزندان و زنان و مردان دلیر و شجاع ایران زمین در سراسر جهان که هر یک ملکه و پادشاه ایران هستند اعلام آماده باش جنگی می نمایم . صبر و تحمل ۱۴۰۰ ساله ما بس است و دفاع نشانه ضعف است. ما باید از هر راهی که میتوانیم خانه سیاه خرافات را به هوا بفرستیم و شعله در مراسم شان افکنیم، تا طلسمی که باید ۱۴۰۰ سال قبل ساسانیان با کشتی هایشان می شکستند بشکنیم و دشمن وحشی نادان را نابود سازیم و نام خود را در تاریخ ایران جاودان سازیم. این نهایت وظیفه هر ایرانی پاک نهاد می باشد. پیروزی از آن ماست. بدرود. هفتم آبان ماه ۲۵۶۹. این پیام را به دیگر ایرانیان بفرستید.

 2. مهراب

  برخی دوستان دارند اشتباه میکنند. مشکل اصلی اسلام است و نه عرب. عرب هم از این اسلام چوب خورده و میخورد. این دوستان نشانه را عوضی گرفته و آب در هاون میکویند. باید ریشه را زد یعنی اسلام و نه شاخ و برگ یعنی مسلمان و عرب. تا بخود نیاییم و خود پول مذهب جهل را تامین کنیم، قصه همین است که هست.

  به مساجد پول ندهید. در صندوق صدقات پول نریزید. به امامزاده‌های دروغین نروید. به سیدها احترام اضافه نگذارید (این عین نژاد پرستی و نوکر صفتی است) اکثر سیدها اصلا سید نیستند. اکثر امامزاده ها دروغین است. سیدی هیچ توجیه علمی و حتا اسلامی هم ندارد. جهل است و نژاد پرستی. به مراسم شکم چرانی عاشورا نروید، از یک وعده قیمه رایگان بگذرید. بجای شکم خود به مغز خود بیاندیشید. خمس و سهم امام ندهید. چرا احترام سوبله به روحانیان میگذارید؟ مگر آنها تافته جدا بافته هستند. لباسشان نه حتا لباس پیامبر که لباسی از مردم عراق است. اصلا چرا باید با این لباس و تظاهر و صنفی گری به این طرف و آنطرف بروند؟ چیزی که در مغزشان است مهم است یا ظاهرشان؟ تاریخ اسلام را درست مطالعه کنید و نه آنچه که گلچین شده در مساجد و صدا و سیما به شما میگویند. آنها با ترفند بخشی از تاریخ اسلام را سانسور میکنند. چرا برای خواسته‌های خود سفره حضرت عباس پهن میکنید؟ بجای آن تلاش کنید، سعی کنید و فکر کنید به هدف خود خواهید رسید، همچون ملل مترقی مثل ژاپن و کره جنوبی که نه الله دارند و نه ابولقضل و نه علی. نیازی به ختم انعام و سفره ابولفضل ندارید. برای کارهای مذهبی وقف نکنید به جاهلان و سرکوبگرانتان پول و فرصت و انرژی معنوی نرسانید. آنها را با سر تایید نکنید، دستکم سکوت کنید.

  بجای فحش دادن این کارها را بکنید و به دیگران بگویید. خشم خود راجهت دهید. کتابهای نقد اسلام را بخوانید برای خانواده بگویید. مرعوب اهانت و مرتد و کافر خواندن توسط مسلمانان جاهل نشوید. همه مذاهب از جهل ما سو استفاده میکنند.

  ……

 3. mirza

  Mehrab bravo !
  Baraye kam kardan zerzereshan pool dar ekhtyareshan nagozarid misheh aslaheh. Hamn aslaheh k b sooye ma neshaneh migirad !

 4. dorod bar to farzande iran zamin

 5. dariush

  با مهراب کاملان موافقم

 6. راه رهائی

  یا درود به شما ایرانیان یاران ایرانی برای سقط شده این عرب موش خور ویا زنده اش 1.000.000 دلار جایزه / این سگ کثیف سوسمار خور را هرکجا بیابید بکشیدش و مبلغ فوق را از من دریافت دارید. آدرس اینترنتی ما .raherahayi@yahoo.com.

 7. راه رهائی

  یا درود به شما ایرانیان یاران ایرانی برای سقط شده این عرب موش خور ویا زنده اش 1.000.000 دلار جایزه / این سگ کثیف سوسمار خور را هرکجا بیابید بکشیدش و مبلغ فوق را از من دریافت دارید. آدرس اینترنتی ما .raherahayi@ymail.com.

 8. mirza

  Sadagheh nadit khoda mostagim komak konid.

 9. mirza

  Ba hezbollahia moameleh nakonid, emamzadeh narit, ba hezbollahi jamaat vaslat nakonid. Emamzadeh narin

 10. hani

  یچاره ها بجای فحش دادن و گرد و خاک کردن به فکر پاسخ منطقی و مستند باشید.سند ارائه کنید که دروغه.

 11. shenkey

  جای تعصب بیجا و فحاشی پاسخ منطقی بدین.مگه دروغه؟؟؟چرا از حرف حساب عصبانی میشین؟خوب اگه راست میگین یک سند،فقط یک سند از علوم مختلف مربوط به قبل از اسلام ارائه کنید.من ۵ رشته علمی میگم،شما از این ۵ رشته فقط ین نفر را نام ببرید(فقط یک نفرکافیه)ریاضیات،طب،نجوم،فلسفه،شاعر وووو.ممنون میشم اگه معرفی کنید.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s