هشدار به بازیگران هیچ ملتی از خیانت نخواهد گذشت

با آبرو و زندگی خود بازی نکنید !  مردم بهیچ عنوان از این توهین و خیانت شما نخواهند گذشت . داغ این ننگ بر پیشانی شما تا پایان عمرتان خواهد ماند . دوستان خود را از دست خواهید داد و ملتی ستم دیده را به دشمنی خود فرا  خواهید خواند .  نمک بر زخمی که سینه هایشان را شرحه شرحه کرده نپاشید . این کار بالاترین ننگ هاست  این بالاترین ننگ را بر خود نخرید . محاکمه قبل از جرم نخواهیم کرد ولی اگر چنین کردید بهتر است از ایران بروید چون خاک پاک ایران زمین تحمل این را ندارد که خیانت کار بر رویش گام نهد

Advertisements

15 Comments

Filed under Uncategorized

15 responses to “هشدار به بازیگران هیچ ملتی از خیانت نخواهد گذشت

 1. mmad

  سلام ميشه يه دعوت نامه بدي من
  mohammad.f.1991@gmail.com
  ممنون ميشم
  زنده باد جنبش سبز

 2. Don't Do This, I Warn You Leila

  Leila,

  Ommidvaram in khabr (bazi kardan shoma dar filme payan nameh) dorost nabashad, amma agar chennin chizi dorost bashad bayad begooyam bozorgtarin eshtebah zendegi khod ra mortakeb mishavid. In masale besyar hassas ast va tamam Iraniha nesbat be an hassasiat neshan khahand dad. Be onvane yek hamvatan as shoma va dostane digar mikhaham in eshtebah bozorg ra mortakeb nashavid. In regime sarasar farib ast. Agar filmnameh avaliee tori ast ke zaheran mozoo ra betaraf barrasi mikonad motmaen bashid ke dar akhar kar chize digari as kar dar khahad amad ke motabeghe meile regime bashad va shoma khahid did ke gool khordeh iid. Hatta aghar regime bar roye shomma baraye sakhtane in film feshar myavarad, bedoone tars efshagari nemaiid. Motmaen bashid ba poshtibani mardoom regim nemitavanad asibi be shoma bezanad. In ra faramoosh nakonid, noghteye aasib shoma vaghti ast ke as mardom joda shavid, pas ta diir nashode enserafe khod ra as in peroje eelam konid.

  Movaffagh bashid,
  Yek Hamvatan

 3. behzad

  داغ ننگ این عمل خائنانه از پیشانی شما هیچ گاه پاک نخواهد شد. این کار حتی بدتر از کشتن مظلومانه ندای ملت ایران است.نفرین بر شما باد

 4. sam

  dont doit please , all the Iranian knows you are not intesting to become as a heated actor and actorist .

 5. نگین

  سلام مطمئنم آقایان ارجمند، هاشمپور کمیل و خانم اوتادی از این پروژه انصراف خواهند داد . خواهید دید ملت شریف ایران
  پایان شب سیه سفید است. موفق باشید

 6. یاور

  آقایان داریوش ارجمند، جمشید هاشم پوروحامد کمیلی و خانم اوتادی شرافت هنر را پاس دارید و وارد این بازی ها نشوید .از این پروژه انصراف دهید. حافظه تاریخ از بین رفتنی نیست . نگاهی به برزگان خودتان بکنید .

 7. IRANIAN

  کمونیستها و مسلمانان تروریست اجنبی دشمن آزادی و پیشرفت ایرانیان هستند. الگوی آنها صدر اسلام و صدر کمونیسم است. و کشور های نمونه آنها کوبا، کره شمالی، عربستان و جمهوری اسلامی میباشد. کمونیستها و مسلمانان به دنبال جامعه ایده ال خود و ایجاد حکومت جهانی کمونیستی یا اسلامی هستند و اصلآ به فکر مردم ایران نیستند.

 8. GHADERKHANTESHNEHKHON

  مرگ بر حزب بعث سپاه متجاوز به خاک ایران
  مرگ برحسن نصرالله زنازاده عرب تبار کثیف
  به تمام بازیگران حرامزاده که با رژیم فاشیستی ضد ایرانی حزب بعث سپاه همخوابگی میکنند اولتیماتوم میدهیم که در فردای ازادی ایران عزیزمان از دست این اعراب کثیف ..گلویه این هرزگان و متجاوزان به خاک میهنمام ایران عزیز را با چاقو پاره میکنیم پس بترسید از عاقبت کاری که از روی نادانی دارید انجام میدهید.لیلا اوتادی خوب فکر کن و به عاقبت بدی که در انتظار هدیه تهرانی فاحشه و محمد رضا شریفی نیا زنازاده و افتخاری بی ناموس میباشد دچار نشوی
  ستاد پاکسازی ایران جاویدان

 9. قادرخان تشنه به خون

  مرگ بر حزب بعث سپاه متجاوز به خاک ایران
  مرگ برحسن نصرالله زنازاده عرب تبار کثیف
  به تمام بازیگران حرامزاده که با رژیم فاشیستی ضد ایرانی حزب بعث سپاه همخوابگی میکنند اولتیماتوم میدهیم که در فردای ازادی ایران عزیزمان از دست این اعراب کثیف ..گلویه این هرزگان و متجاوزان به خاک میهنمام ایران عزیز را با چاقو پاره میکنیم پس بترسید از عاقبت کاری که از روی نادانی دارید انجام میدهید.لیلا اوتادی خوب فکر کن و به عاقبت بدی که در انتظار هدیه تهرانی فاحشه و محمد رضا شریفی نیا زنازاده و افتخاری بی ناموس میباشد دچار نشوی
  ستاد پاکسازی ایران جاویدان

 10. 2

  درود بر شما دوستان عزیز.لطفن آخرین پست این وبلاگ رو بخونید و نظرتون رو بیان کنید.
  http://yekvahid.blogfars.com
  این پست درباره ساخته شدن فیلمی راجع به نداآقاسلطان عزیز هستش.با سپاس

 11. rad

  درود به خانم ميلاني. و ننگ بر حامد كلاهبرداري,روحرالله شمقدري, فاحشه جديد سياسي ليلا اوتاري, داريوش ارجمند, امير اقايي,بيشرفي نيا ,حامد وكيلي, بهاره افشاري,جمشيد هاشمپور,ميلاد كيمرام, هاي برادر كارگردان و همه بيشرمان ديگر و صد ننگ و شرم بر مردمي كه به سينما بروند.

 12. با سلام
  من نه به قساوت آن دوستی که وعده ی پاره کردن حلقوم می دهد. که می دانم از سر عصبیت است چنین حرفی والا هیچ انسان آزادی خواه کسی را از زندگی محروم نمی کند تا چه رسد به آن شکل فجیع اش.
  اما به عنوان یک معلم می گویم آقای جمشید ارجمند احتمالن شغلی شبیه آن استاد دارد. بهتر است آبروی این صنف بدبخت اما شریف را نریزد . این طایفه سالهاست وشاید قرن ها زیر چکمه ونعلین بوده. نگذارید این بار هم از او یک چهره ی جاسوس وشورشگر ملی یاد شود . هر کس این نقش ونقش ندا را بازی کند وچنان کند که “شمقدری” می خواهد . بداند وآگاه باشد .این ملت اگر چه در سپاس تعلیل می کنند اما در نفرین ولعنت تا ابد دامان نسل های دیگرتان را می گیرد ونوه هایتان هم بر شما لعن ونفرین خواهند کرد که پس از چندین دهه هنوز هم بعضی هستند که اسم خودشان را عوض کردند تا هم نام پدران ننگین ومادران خود فروش نباشند .
  با هر دو جمشید (ارجمند وهاشم پور ) از روبرو حرف زده ام. از هر دو می خواهم که با تعقل بیشتر .بیشتر ارجمند ریش سفیدی کند وماجرارا به اتفاق حل کنند . زیرا تنهائی کاری از پیش نمی برید وهرکدام اتان را به نوعی آزار می دهند. با هم بایستید ویک کمیته ی صنفی .به دلیل نامربان شذن ملتی که برای شما عزیز تر است دست از کار بکشید واین پول خون ندا وسهراب را پس بفرستید. هزار ها از این پول ها به شرف و فقط یک قطره شرف نمی ارزد. به هوش باشید .هنگامه آزمون است. کدام طرفید؟

 13. Pingback: واکنش وبلاگ نویسان در تصمیم لیلا اوتادی برای ایفای نقش بجای ندا آقا سلطان ! « وبلاگ هالیوود

 14. zedeeslamehaghighi

  سلام طبق گفته‌های آقای مهندس احمد علی‌ هراتی نیک‌ صنایع فولاد، بزودی کارخانه‌های ذوب آهن باید درشون را ببندند زیرا دولت نرخ برق را برای کارخانه‌ها بالا برده است، و ما بهیچ وجه با آهن آلات وارد شده نمیتوانیم رقابت کنیم. ما اگر کوره‌های بهتری داشتیم بهترین آهن دنیا را میتونستیم تولید کنیم. اما متأسفانه همینطور که آقای هراتی نیک‌ گفته ما بخاطر لج کردن دولت با دنیا و تحریم‌های مختلفه، آهن را با هزینهٔ خیلی بالا تولید می‌‌کمنیم. بهترین نفت را داریم ولی‌ نمیتونیم تصفیه کنیم. بهترین سنگ آهن را هم داریم ولی‌ باید از خارج آهن بیاوریم .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s