بخندیم یا گریه کنیم؟ علیرضا افتخاری را چهره ماندگار اعلام کردند

 

در حالی که مفاخر علمی و فرهنگی کشورمان از دانشگاه ها  بیرون و ممنوع از کار می شوند . ان هم مفاخری که میایه ی افتخار و مباهات کشور ایرانند و براستی هر کدام چهره ای ماندگاری در عرصه علم و دانش این مرز و بومنند جناب علیرضای افتخاری چهره ی ماندگار اعلام می شود !! گفتنش زبان را می سوزاند و نگفتنش استخوان را

Advertisements

6 Comments

Filed under Uncategorized

6 responses to “بخندیم یا گریه کنیم؟ علیرضا افتخاری را چهره ماندگار اعلام کردند

 1. اتابک

  افتخاری برای لحظات خیلی از ایرانیها ماندگار است (همان نیلوفرانه کفایت میکند …) و نیازی به این برنامه ها هم نبود. البته تاکید بر این مساله هم شایسته بود.
  شجریان بقول خودش تا قبل از انقلاب مستاجری بیش نبوده و به مدد همین نظام و به مدد بایکوت سایرین مدت مدیدی انحصار پخش صدایش او را تبدیل به یکی از میلیاردرهای این خاک ! کرد،
  شجریان مزدش رو قبلا گرفته و بدون توجه به مسائل پیش امده با رعایت انصاف باید گفت نمک خورده و نمکدان شکسته … و ظلم بزرگی به نظام کرده.
  افتخاری هم در همین نظام رشد کرده، طبیعی است که بر شاخه نشسته، شاخه را نمی برد. افتخاری یا شجریان بدون این نظام رشدی نمیکردند.
  قدر شناسی افتخاری نشان از مرام انسانی وی است.

 2. درود بیکران
  باید براحوال این ملت گریست ولی گریست ولی این ماندگاری چه افتخاری دارد برای اقایان
  چهره های ماندگار واقعی ایران زمین
  استاد شجریان جعفرپناهی و…هستند که با همراهی مردم خود را درقلب ها جاودانه کردند
  درود برشرف اینان وننگ بردلقکانی که شنل حماقت رژیم را به دوش گرفتند …
  پایدار باشید

 3. ahmad

  من هم با آقای اتابک موافقم این مسئله باید در کشور ما با توجه به مشکلاتش در نظر گرفته شود که یک روزه خیلی از افراد رشد صد ساله میکنن حال با یک انحراف معیار خفیف مثل آقای رضازاده یا اقای مدیری یا خیلی از بازیگران که اگه تو یه کشور دیگری باشند عمرا به این موفقیتها و پول پارو کردن ها نمی رسن پس اینها باید بیشتر قدر این بلبشو بودن مملکت رو بخورن نه اینکه حالا که سیر شدن دم از مردمی بودن میزنن

 4. kaveh

  البته مدتی‌ پیش ایشان جایزه تف و لعنت را از مردم دریافت کردند که خیلی‌ از این یکی‌ مهمتره

 5. بهمن

  مزخرف نگو بی شرم مزدور .
  شجریان به” مدد این نظام ” به اینجا رسیده؟ ما که هر چی یادمون هست استاد شجریان میگفت با با صدای من را از رادیو تلویزیون نکبتتون پخش نکنین .همیشه با این صدا و سیمای میلی و نظام مساله داشت،مثل اکثریت مردم ایران.
  شجریان به هر جا رسیده از صدقه سر هنر والا و قدر شناسی همین مردم که از جنس خودشون هست بوده .مزدور چرا امسال سرداران چهار پا و جنایتکار نمیگی و امسال صادق محصولی و غیره که هر جا برن پهن بارشون نمیکنن. شجریان که تو هر کشور دیگری هم بود بیش از اینها قدر میدید .
  مرده شور خودت و این نظامت رو ببره که به جز نکبت و بد بختی و بی آبرویی برای این کشور چیزی به بر نیاورد. وقاحت هم حدی داره .فکر میکنی این هم که جلوی چشم ما هست تاریخ اسلام و مشروطیت و ملی شدن نفت هست که وارونهه کنین.

 6. بهمن

  امثال

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s