جناب آقای محمد خانی این زن بخاطرهوسرانی جنابعالی قراراست کشته شود

آقای محمد خانی  همه ی این ماجرا بخاطر وسوسه  و هوسرانی  جنابعالی اتفاق افتاده ! آیا در وجدان خودت خود را بی گناه می دانی؟ آیا هیچ تقصیری  متوجه  شما نیست ؟  اگر پس از چند صباحی که این خانم اعدام شد مشخص شد که او مجرم نبوده و شخص دیگیری این کار را کرده  چه می گویید ؟  حال اگر به فرض یقیین این کار را کرده باشد . نقش شما در این ماجرا چه بود ؟! شما با این خانم دوست شدید در عین حالی که خانواده داشتید و پای این زن را بخاطر شهوترانی به زندگی خود باز کردید.  اگر این زن فردا در بین ما نباشد تو هم در دل و ذهن مردم به عنوان یک ورزشکار خواهی مرد چون این انتظار از شما می رود که علاوه بر رضایت خود رضایت خانواده همسرتان را هم جلب کنید و از کشته شدن انسانی که شما در بوجود امدن  این شرایطش نقش داشته اید  جلوگیری شود . با کشتن هیچ چیز عوض نمی شود  .حال خود می دانی با وجدانت

Advertisements

20 Comments

Filed under Uncategorized

20 responses to “جناب آقای محمد خانی این زن بخاطرهوسرانی جنابعالی قراراست کشته شود

 1. سیما

  محمدخانی کاری را کرده که هر مرد دیگری در شرایط او میکند. حالا خدا پدرش را بیامرزد که فقط با یکی بوده بقیه که با ده تا هم راضی نیستند نمونه اش همین تایگروود معروف !
  اما شهلا یک قاتل بیرحم و سنگدل بوده که باید مجازات بشه در هر کشور دیگری که هم بود حبس ابد ویا اعدام میشد. کسانی که میگویند شهلا قاتل نیست لطفا یک بار پرونده را بخوانند تا روشن شوند.

 2. دوستان پای ناصر را بکشید وسط. نزارین آب خوش از گلوش پایین بره.
  توی بالاترین را پر کنید از تحت فشار قرار دادن ناصر محمدخانی.
  اون آدم هم مقصره!
  اگه حکم به قصاص هست اون هم باید قصاص بشه!
  http://arteshesabz.blogspot.com/2010/11/blog-post_27.html

 3. Anahita

  این پرونده کلی‌ ایراد داره سیما خانم، شما هم یه بار دیگه بخونی بد نیست، بعد هم اینکه هزارن مرد بدترشو میکنند که از گناه آقای محمد خانی کم نمی‌کنه!

 4. sirus

  هركس پرونده را خوانده باشد مي داند كه اين قتل نمي تواند كار شهلا باشد.در ضمن اين وجدانهاي به ظاهر بيدار اول از همه بايد سراغ اين به اصطلاح ورزشكار پست فطرت و معتاد برود كه دختر سيزده ساله اي را فريب داده وقبل از رسيدن به سن قانوني با وي رابطه برقرار ساخته.شهادت وحيد قليچ نيز نشان مي دهد وي از احتمال قتل همسرش از قبل اطلاع داشته است.

 5. Keyvan

  motmaen hastam ke een martike mohammad khani dar een jaryan dast dashte va shahla bigonahe. een avazi ro age touye dadgaha ham chehrasho bebinid ehsase azabe vojdane ajibi touye chehrash hast. kare khodesh va ba ejraye sazmane etalaat een ghatl sourat gerefte. byaeed yek kari baraye shahla bokonim.

 6. Pingback: بودن یا نبودن « Asalbanoo's Blog

 7. nezam

  Aaghay mohammad khani aziz,zamani ke ma nujawan budim,dar bazy hay footbale tu, to warzeshgah ha,kolly lezzat mibordim,ba eedam shahla,oun golhay ziba ra ke dar zehne ma ziba wa khatereh angiz hast ro pajmordeh nakon.be omid anke hamchenan baray ma ghareman bemani.

 8. Roxana

  مگر شک دارید که محمد خانی هوسباز و شهوتران در ذهن مردم ایران از همان اولین مرحله دادگاه مرده است؟ سهم هردوی آنها در این جنایت برابر است.شهلا هرگز از کرده ی خود ابراز پشیمانی نکرد. (بیاد بیاورید رفتارش را و ایما و اشاره اش را در دادگاه با معشوقش) محمد خانی مثل این است که خودش کارد را به دست شهلا داده باشد . هر دو به یک اندازه سزاوار مجازات اند.

 9. بابک

  اینا چه ربطی به هم دارند. شهلا آدم کشته( اگر کشته باشه)، نصر محمد خانی به زنش خیانت کرده. هر کدوم گناه خدشون رو مرتکب شدن. حالا نمی شه گفت که چون ناصر یه اشتباهی کرده پس حالا که شهلا آدم کشته (‌اگر کشته باشه) تقصیر ناصر هم هستش. در انتها هم باید بگم این قضایا هم با این موضوع که من با مجازات اعدام مخالفم فرق می کنه. همه چی رو با هم قاطی نکنیم. یک سری فردین بازی در میارن قتل شهلا چه ربطی به ناصر داره؟؟؟؟

 10. parsa

  روزی که حقیقت روشن شود ناصر محمد خانی با عذاب وجدانش چه خواهد کرد.البته اگر وجدانی برایش باقی مانده باشد!

 11. behnam

  سیما جان شما تشریفتو ببر تو همون پایگاهتون با برادرا لاستو بزن.

 12. nezam

  Man dar mowrede parwandeh nemitunam nazary bedam,waly be ounwane warzesh dust ke zamani ham tarafdare bazy hay zibay footbale naser budam,bayasty begam naser to in bazy e eshgh shekast khordeh,wa bazy ro bakhteh,nabayad jer zani koneh,wa ba june ye ensan bazy koneh.in dar shaen e yek ghareman ja warzeshkar nist.

 13. Pingback: Tweets that mention جناب آقای محمد خانی این زن بخاطرهوسرانی جنابعالی قراراست کشته شود « blondie -- Topsy.com

 14. مانک

  خانم سیما چه راحت پذیرفتی که هر مردی خیانت میکندو چه حق می دهی به مرد! زن این مرد قبل از کشته شدن سکس داشته و اسپرم در بدنش بوده.در ایران خانواده هر کاری! میکند تا بی آبرو نشودحتی کشتن یک مظنون که جرمش ثابت نشده

 15. آریانا

  سیما جان مثل اینکه با بسیجیا خیلی بهت خوش میگذره

 16. ناشناس

  پیغام من به عنوان یک پرسپولیسی به ناصر محمد خانی: خیلی آشغال هستی . قاتل واقعی

 17. مینا

  محمدخانی شریک جرم است ولی مجازات نشده.حتما تا حالا دو سه تا زن دیگر هم گرفته.

 18. rad

  سرگرد ابهريان از اولين كروه تحقيق قتل ميگويد كه, وي در مورد فعاليتهاي ناصر محمدخاني در قطر پرسشي كرده و همچنين به چند دليل واضح قاتل را شهلا جاهد نمي دانسته, همين تحقيقات باعث كنار گذاشتن وي از پرونده بوده. بگفته اين افسر تحقيقات, فعاليت هاي ناصر محمد خاني در قطر جنبه نظامي داشته و اين احتمال همكاري وي با شعبه مخفي سپاه را در قطر افزايش ميدهد و مثل همه جاي دنيا و حتي در كشورهاي ازاد, از خودي حمايت ميشود. در گويا نيوز صداي اين افسر را بشنويد. ضمنان, انهائيكه فيلم خصوصي ناصر و همسرش را ديده اند ميتوانند تشخيص دهند كه ناصر حتي در فيلم خصوصي از رژيم اهريمني حمايت كرده و خانمش در جواب و با طنز از او انتقاد مبكند. از همه اين حرفهاگذشته روحيه ورزشي و جوانمردي كجا رفت؟

 19. فر زندان ولا يت

  در پی شایعه بیماری( سرطان خون) مقا م معظم رهبری مردم در مقابل قنادیها صف کشیدند.
  بدنبال شایعه ی بیماری مقام معظم رهبری از سوی دشمنان نظام، گروهی ازمردم در مقابل شیرینی فروشی ها برای خریدن شیرینی ،صفهای طویلی تشکیل دادند . واقعا باید به این قشر از مردم گفت :اهل کوفه. امروزه مسلمانان کشور هایی همچون عراق ،لبنان و فلسطین به داشتن چنین رهبری شجا ع، افتخار می کنند . انگاه در داخل کشور، در پی شایعه بیماری معظم له ، گروهی از مردم خود فروخته، اقدام به توزیع شیر ینی می کنند.

 20. Zede Sima

  Sima nakone khodet ham va dadi be Naser jon, ine ke azash tarfadari mikoni? Nakes eteraf kon ma be kasi nemigim. Shayad kare khodet bodeh bala.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s