! با این تفاسیر فقط باید منتظر مرگ طبیعی خامنه ای باشیم تا بلکه نجات پیدا کنیم

اینقدر که سایت بالاترین حوادث سوریه را پوشش داد و برایش موضوع داغ زد  که خود سوری ها هم اینطور اخبار خودشون رو در فضای  اینترنت  پوشش ندادند بیشتر ویدیوهای سوری ها تو یوتیوب  پر از کامنت  های ایرانیهاست . اگر کسی هم از روش شورای هماهنگی انتقاد یا پیشنهادی کند هیچ توجهی به مطلبش صورت نمی گیرد !  قرار بود به پیشنهاد خود بالاترین هفته ای بک بار ایده های چگونگی مبارزه با حکومت موضوع داغ بشه  ولی فقط یک هفته زده شد !   عده ای از عوامل حکومت و عده ای هم ندانسته در روزهای  مهم مثل 22 خردا اقدام به ارسال لینکهای بی مورد و بی مصرف و زدن موضوعات داغی که تو این موقعیت اولویتی ندارند  ایجاد ترافیک کرده و اخبار را خونثی می کنند . البته عوامل دیگری هم هست مثل فرهنگ ما در فرهنگ ما اتحاد هیچ تعریف  و معنایی ندارد همش منافع فردی مان مد نظر است اگر دختری را می برند و تجاوز می کنند به روی خومان نمی آوریم و زیر لب میگوییم که خواهر ما که نیست  ولی غافلیم که هست و فردا هم نوبت خود ما است با این تفاسیر ما باید منتظر مرگ خامنه ای باشیم یا جنگ قدرتی در بین خودشان شکل بگیرد و یکدیگر را حذف کنند تا ما نجات یابیم  وگرنه ره بجایی نمی بریم

Advertisements

2 Comments

Filed under Uncategorized

2 responses to “! با این تفاسیر فقط باید منتظر مرگ طبیعی خامنه ای باشیم تا بلکه نجات پیدا کنیم

 1. ehsan

  ya kheili vazet khube ya vaghean tu in alam nisti

  azize man jonbeshe sabz mord

  chand ta shoar tu 22 khordad shenidi?
  aslan khodet ham jorat nakardi ke shoar bedi az bas ke kamid va tarsu

 2. MN

  جديد ترين جوك سال ! بخوانيد و بريش اين حرامزاده های دروغگو بخنديد !

  عضو مجلس خبرگان رهبری خبر داد: خامنه ای برای مخارج زندگی پول قرض می کند
  یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری خبر از آن داد که رهبر جمهوری اسلامی برای گذراندن مخارج روزمره زندگی ناچار است از دیگران پول قرض کند.

  روز۱۴۲۷:آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، نماینده مجلس خبرگان رهبری از استان اصفهان با بیان این مطلب افزود که “مخارج زندگی” آیت الله خامنه ای “بسیار کم” است اما “بسیاری از مردم کشور خبر ندارند و آگاه نیستند که ایشان چقدر ساده زندگی می‌کنند.”

  این روحانی طرفدار رهبر جمهوری اسلامی، مطالب فوق را در کتاب خاطرات خود عنوان کرده و به گزارش خبرگزاری فارس این کتاب به “پیشگاه ملت ولایتمدار و ارادتمندان رهبر معظم انقلاب” تقدیم شده است.

  آیت الله مهدوی “ساده زیستی” را یکی از “ویژگی های مهم” زندگی آیت الله خامنه ای دانسته و در توضیح این مسئله نوشته است: “مخارج زندگی ایشان بسیار کم است. شاید نسبت به اکثریت جامعه، هزینه‌شان کمتر باشد، مثلا در منزلشان تنها یک فرش نخ‌نما وجود دارد و تمام سطح منزلشان موکت است.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s