! آقای خاتمی دیگه حالمان از انتخاب بد و بدتر بهم میخوره

 با آدم ترسم نمی شود بر دل جنگل سیاه زد . اصلاحات شما شکست خورد در واقع شما اصلاحی نکردید  اگر به پشتوانه ی رای ما اینکار را کرده بودید بعد از هشت سال به احمدی نژاد نمی رسیدیم  در این کشور کودتایی نمی شد که اگر می دانستیم چنین میشود همان ابتدا به ناطق نوری رای می دادیم .  اینطور دست کم عمر این نظام کمتر میشد . خسته ام  از شما از اصلاحاتتان از دوستانتان از رای دادن  , از انتخاب بین بد و بدتر با این عملکرد شما از خودم هم متنفرم احساس میکنم به اعتمادم توهین شده و ابزاری برای معامله شما قرار گرفته ام با رفتارتان این احساس را از من و یا ما بگیرید شفاف به مردم بگویید کجای این جریان هستید شفاف به دیکتاتور بگویید سران جنبش را آزاد کند شفاف محکوم کنید

Advertisements

3 Comments

Filed under Uncategorized

3 responses to “! آقای خاتمی دیگه حالمان از انتخاب بد و بدتر بهم میخوره

 1. درس صفحه شما در “زنجیره سبز” ثبت شد
  در صورت عدم تمایل ، به ما اطلاع دهید تا آدرس شما از لیست پاک شود. شما به مدت یک هفته مهلت دارید که برای پاک کردن آدرس خود از لیست ما اقدام کنید ، در غیر این صورت عدم اقدام شما به معنای رضایت شما برای عضویت در زنجیره سبز می باشد.
  زنجیره سبز با هدف خدمت به کاربران و در راستای شعار گسترش آگاهی ها فعالیت می کند ، لذا از شما خواهشمندیم با ثبت آدرس ما در وبلاگ خود ما را در دستیابی به این هدف کمک کنید.
  http://linkesabz.blogspot.com
  اگر برای چند بار این پیام را دریافت میکنید از شما پوزش می خواهیم.

 2. Irani

  جدیدترین لیست سرمایه سران دزد حکومت اسلامی در بانکهای خارج

  http://ettelaat.net/11-juli/news.asp?id=57432&sort=Bank

 3. Babak

  این اعمال خاتمی نشان میدهد که چقدر آخوند ها پر رو و پاچه وردریده هستند این نامرد از اول بر پایی جمهوری ننگین اسلامی در پست های مهم به مردم دروغ گفت در آخر هم ٨ سال رییس جمهور بود و هیچ غلطی در جهت رفاه مردم بر نداشت و در زمان این کثافت آخوند ک… دانشجویانرا از طبقه چهارم به پایین انداختند باز هیچ دم بر نیاورد با این همه کثافت معده باز هم افتاده میدان. هر روز هم من میبینم که در بالاترین و جاهای دیگر فحش میخورد باز هم از رو نمی رود. این بی ناموس را باید شلوارش پایین کشید و با شیشه بطری ازش پذیرایی کرد. ملا ها همه سوراخ سوراخ هستند ولی این دیگه شماره یک بیشرفهاست .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s