اینجا تهران ساعت 12:32 شبه یکی بداد ما برسه از دست این عزاداران علی ابیطالب آسایش نداریم

 آسایش رو از دستمون گرفتند بابا عزاداری برای خودت چرا پنجره رو باز می گذاری _ خدا نابود کنه اون کسی رو که این جهل رو به جان این ملت انداخت .این مردم با این توهمات مذهبی به دمکراسی  و آزادی می رسند ؟!  سر درد گرفتیم  تو این کشور خراب شده آسایش نداریم , اگه عروسی یا مراسم شادی بود کسی زنگ می زد بلافاصله می آمدند مراسم صاحب مجلس بیچاره رو جمع می کردنند چون براشون منفعت داره این مراسم های مسخره عزاداری که باشه بزار اصلا تا صبح داد بزنند جرات داری زنگ بزن به  110 حالا _ چه کار کنیم ؟ به کجا پناه ببریم از دست این دین ؟ از دست این حکومت ؟ از دست این جهل ملت ؟ خسته شدیم خسته

Advertisements

27 Comments

Filed under Uncategorized

27 responses to “اینجا تهران ساعت 12:32 شبه یکی بداد ما برسه از دست این عزاداران علی ابیطالب آسایش نداریم

 1. jasem

  vaghean darket mikonam man tamame zendegi madrak va hame chizamo raha kardam omadam biron vali raziam dige tahamolam tamom shode bod

 2. جینگه

  در کت میکنم اساسی از بیرون با صدای مزخرفو بد نوحه فرار کردم رسیدم خونه دیدیم پدرم صدای تلوزییون مراسم قدر رو زیاد کرده ساعت یازده شب اونم تو مجتمع مسکونی یه لحظه قاطی کردم به خودم گفتم تو بیرون و خونه از دست این ملت جاهل ما ارامش نداریم خلاصه فیوزو پروندم تا در خاموشی بدون صدای مزخرف نوحه خون راحت بخوابم به باباهه هم گفتم برق رفت!

 3. saeed

  به سلامتی “کافری” که همه را به کیش خود پندارد، نه ” مومنی” که خود را از همه برتر می بیند …!

 4. نوید

  ایرانی افراط و تفریط است. .این بچه کونیای عیاش بی همه چیزم پارتی می گیرن بدتر از هزار تا عزاداریه. مادرجنده این ملت می خاد هر حسی داره به دیگران هم تحمیل کنه. آخه خارکسه آهنگ کیریه خارجی می زاری پسر دختر کونی ریختن توهم صداش پرده گوش آدمو کر می کنه. مادرجنده ها 10 سال خارج بودیم کس خونش پارتی نمی گیره دیسکو دارن می رن هر گهی اونجا می خان می خورن شما عرب زاده های کیرعرب خورده شتربرین تو مسجدا هر چقدر می خاین زربزنید امن یجیب بگید مادر جنده های کیری آخه بهشتی که فقط شماهارا را می ده به من 100 میلیونم بدن نمی رم مسجد فقط واسه کون دادن نیست وقمه کشی وتقسیم دله دزدیهاتون برین تو مسجدا مادرکونیا اینقدر احیا بگیرید که کونتون مثه هاله نور بشه سپاه عمر بیاد دوباره خار مادرتونو 17 بار بکنه نطفه عرب بریزه تو کس زن و بچتون.

 5. آریو برزن

  لعنت ابدی بر عزاداران اسلام وخرافات .. به ما چه که یک عرب ضد ایرانی در هزارواندی سال پیش به خاطر زن و قدرت و پول کشته شده ما ایرانی ها چرا باید از دست ای خرافات واین دین آدم کش ها هنوز عزاداری کنیم آن هم بزبان عربی خاک بر سر اون الله عربی که هیچ زبان دیگه ای بلد نیست .. اگر دنیای بعد از مرگ هم باشد تمام این مسلمانهای الکی که بدون تحقیق و مطالعه مسلمان هستند اگر به جهنم نروند مدت های طولانی در عذاب و پشیمانی خواهند بود بنظر من هیچ دینی از طرف خدای واقعی نیامده و همه این ادیان باعث اختلاف بین انسانها بوده بویژه این اسلام لعنتی و ضد انسان و ایرانی برای خوب زندگی کردن و درستکار بودن نیازی به دین نیست

 6. Z D Din

  شما ها همتون یک مشت مسلمون بی سواد هستین که حتی قرآن خودتون رو هم 1 بار به زبان پارسی نخوندین ببینین چه مزخرفاتی داخلشه. این شما هستین که باید به خودتون بیاین.خوشبختانه اسلام رفته رفته داره جایگاهشو بین مردم از دست میده.ببینید چند نفر از اطرافیانتون روزه گرفتند! یک مقدار مودب باشین.با بی ادبی منطق نداشتتونو بیش از پیش به دیگران نشون ندید.

 7. ناشناس

  آقای علی بهتره بری عزاداریتو بکنی،خیلی حرص نخور شیرت خشک میشه،اصولا ما هنوز یاد نگرفتیم به افکار و عقاید هم احترام بذاریم واسه همینه اینقدر بدبختیم،مطمئن باش که اگه این کشور اسلامی نبود الان تمام دنیا کاسه لیس ایران بود،اشتباه نشه من با دین و مذهب کسی کاری ندارم من در مورد آزادی ایی صحبت می کنم که همه جای دنیا هست یعنی با هر دین و مذهبی هستی به چشم یک انسان بهت نگاه میکنند پس بیایید بجای فحش دادن کمی فکر کنید مگر نه اینست که فکر کردن مثل عبادت میمونه؟؟؟؟

  • با شما کاملا موافقم چرا مسلمانان از نوع شیعه برای اثبات خودشون فحاشی می کنند یا آدم می کشند و یا تجاوز می کنند!! اسلام که دین اجبار نیست!! پس چرا همه چیز باید اجباری باشه

 8. iran

  به به چه بچه مسلمونای با ادبو با فهمی.
  اقای حجت شعور داشته باش اینقدرفهم نداری که بتونی با چهار تا دلیل حرفتو ثابت کنی.دین هر کس به خودش مربوطه…
  اگه صدای ضبط تو عروسیا باعث ثلب اسشایش بعضیا میشه این سرو صدای مساجدوخونه هام خیلیارو اذیت میکنه

 9. چرا مسلمانهای شیعه برای اثبات خودشون فحش میدن؟
  ما هرجا میریم بددهانی از شیعه ایی میبینیم که خودش رو طرفدار علی (ع)میدونه!! این آقایونی که فحاشی میکنند از علی ادب یاد نگرفتند؟!! علی امام اول شیعیان ادب داشت/ شما از او پیروی نمیکنید

 10. Irani

  نوشتاری از صادق هدایت 😦 آنچه اسلام به ایران داد )

  ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن وثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند وبجاش فقرو پشیمانی و مرده پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است.

  چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اش سرو کار دارند.

  برای عرب سوسمار خوری که چندین صد سال پیش به طمع خلافت ترکیده، زنده ها باید به سرشان لجن بمالند و مرگ و زاری کنند.

  … ، در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی گند خلاست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ورد و اَفسون میخوانند.

  … , عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر! است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دخل امتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند.

  تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اش زیر سلطه اموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند.

  عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند.

  این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت ، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده!

  تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند.

  سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند.

  اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد.

  مگر برای ما چه آوردند ؟ معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استفراق و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی اقوام ملل است و به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم. هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند

 11. Irani

  سرانجام به مدينه فاضله رسيديم!
  سال ها بود كه دلسوزان نظام آرزوی رسيدن به مدينه فاضله را داشتند، همان مدينه ی فاضله ای كه پيامبر اكرم در زمان حيات گرانقدرشان ساخته بودند. خدا شاهد است كه در راه رسيدن به اين رويا از هيچ كوششی فروگذار نكردند، سختی ها كشيدند، مرارت ها ديدند، تهمت ها شنيدند و چه خون دل ها كه نخوردند اما سرانجام همانطور كه خداوند سبحان در قران كريم وعده داده؛ مزد زحمات شان را گرفتند و ايران عزيزمان را تبديل كردند به همان مدينه ی فاضله ای كه سی و سه سال پيش، خمينی كبير وعده اش را داده بود.

  شكر خدا رهبر فرزانه ای داريم كه در دزدی و غارت همچون جد بزرگوارش ماهر و چيره دست است. البته در نظر داشته باشيد كه ايشان فاقد یک دست است و اگر دو دست داشت چه ميكرد؟

  در قتل و كشتار مخالفين كه به حمدالله همچون سيره نبوی عمل كرده ايم و نگذاشته ايم حتی یک مخالف نيز جان سالم به در برد.

  در تجاوز به عنف كه كارنامه درخشانی داريم و بی شک اين يكی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  در تهی كردن جامعه از رحم و مروت و عطوفت و جوانمردی فوق العاده استثنايی عمل كرده ايم به طوريكه برادر به برادرش رحم نميكند.

  از رخت بر بستن اخلاق و معنويات از فضای جامعه كه ديگه هر چی بگيم كم گفته ايم. ماشاء الله همين طور دروغ و غيبت است كه از دهان ها بيرون می آيد.

  در اجرای احكام الهی كه بسيار عالی ظاهر شده ايم چنانكه مقامات عربستان نيز به ما رشک ميورزند. خوشبختانه آمار قطع دست و پا، اعدام، سنگسار، شلاق و زندان روز به روز در حال افزايش است.

  در خوار و پست كردن زنان نيز گرچه با دشواری هايی مواجه بوديم اما شكر پروردگار بسيار خوب عمل كرده ايم و خبرهای خوشی از بازار صيغه و ازدواج مجدد به گوش ميرسد.

  در ايجاد فقر و فساد و فحشا و تن فروشی كه بنابر روايت اسناد و مدارک با اختلاف فاحشی از صدر اسلام جلوتر هستيم.

  و البته با تمام اين پيشرفت ها بايستی اذعان كرد كه در زمينه های كشور گشايی، صدور اسلام، تصاحب زنان كفار و مهم تر از همه، هم آغوشی با طفل شيرخواره و ازدواج با دختر شش ساله بسيار ضعيف عمل كرده ايم كه انشاءالله اين نقيصه نيز با تدبير و رهنمودهای حكيمانه ی مقام معظم رهبری بر طرف خواهد شد.

 12. a

  to koonet az jaie dg misooze alaki zer zer nakon

 13. AMIN

  شریعتی خوب گفته اشتباهم را پای مکتبم نگذار

 14. Irani

  حوض کوثر و حوران بهشتی!

  حضرت آيت الله شهيد عبدالحسين دستغيب؛ در يکی از کتاب هايش بنام “هزار سئوال” که از طرف سازمان انتشاراتی “ناس” منتشر شده است؛ در باره حوض کوثر و حوران بهشتی فرمايشاتی ميفرمايند که آدميزاد روی کله مبارکش اسفناج که چه عرض کنم چنار سبز ميشود .

  ايشان ميفرمايند : “طول حوض کوثر از صنعا تا بصره است “(انگار اين بنده خدا طول و عرض حوض کوثر را خودشان متر فرموده اند) و به عدد ستارگان آسمان جام در اطرافش ميباشد که بدست حور العين پر ميشود . جام ها مختلف است . بعضی از نقره بهشتی و برخی از بلور است . اين حوض سه قسمت است که از شراب بهشتی و شير و عسل لبريز است . قدر مسلم اين است که آب اين حوض از عسل شيرين تر و از برف خنک تر است .

  حوض کوثر سقايی اش با محمد (ص)و علی (ع) است و هر مومنی از آن خواهد نوشيد . ”
  روايت است که: خدای تعالی اطراف اين حوض هزار درخت خلق فرموده که هر درختی سيصد و شصت شاخه و برگ دارد و از هر برگی نغمه ای بر ميخيزد که از ديگری شنيده نمی شود . ” ( نگاه کنيد به کتاب هزار سئوال -چاپ 1371 -انتشارات ناس – صفحه 47)
  و اما بشنويد از حوران بهشتی تا بدانيد حضرت باريتعالی چگونه از بندگان مومن و ببوی خود در بهشت برين پذيرايی ميفرمايد :

  حضرت آيت الله دستغيب ميفرمايند :” حوريان بهشتی بقدری لطيف اند که هفتاد حله می پوشند که هر کدام رنگی ويژه خود دارند . مع الوصف از زير تمام حله ها بدن لطيف اش نمايان است .

  در روايتی ديگر اينطور تعبير ميفرمايند که : حوری بهشتی ؛ مغز استخوان ساق پايش نمايان است و کبدش بمنزله آينه ای است که مومن صورت خودش را در آن می بيند . و خلخال پايش به انواع نغمه ها آواز می خواند !! ” ( نگاه کنيد به کتاب هزار سئوال – صفحه 86 -)- حالا آن مومن ببويی که می خواهد با چنين حور العينی همبستر بشود اگر زهره ترک نشود لابد بايد زهره شير داشته باشد – بقول شاعر :

  گفت حاجی تاج با طوبای زشت
  گر تويی طوبا گذشتم از بهشت !

  شهيد محراب حضرت آيت الله دستغيب در کتاب ” معاد ” از پيغمبر اسلام نقل قول ميکند که : هر مومن که شهيد ميشود ؛ در بهشت ؛ قصری انتظارش را ميکشد که در آن هفتاد حجره است و هر حجره ای دارای هفتاد تخت است و بر هر تختی هفتاد فرش گسترانيده اند و بر هر فرشی هفتاد حوری نشسته و انتظار آن شهيد کشته شده در راه اسلام را ميکشد !! ”
  راستش را بخواهيد ؛ گيله مردی که ما باشيم ؛ از ضرب و تقسيم و حساب و کتاب چيزی سرمان نمی شود ؛ اما يک بنده خدای ديگری که سرش توی حساب و کتاب و رياضيات و اينحرفهاست ؛ نشسته است و چرتکه انداخته است و ميگويد : طبق سخنی که حضرت دستغيب از پيامبر اسلام نقل فرموده اند ؛ در خلد برين ؛ بيش از بيست و چهار ميليون حوری بهشتی فقط در انتظار يک شهيد اسلامی است و اگر قرار باشد اين شهيد اسلام روزی فقط يک ساعت با هر يک از اين حوريان معاشقه و مغازله و معانقه و کار های بی ناموسی داشته باشد ؛ دو هزار و هفتصد و چهل سال طول ميکشد تا نوبت به آخرين حوری برسد !! ( طفلکی اين حوری بهشتی بايد چه صبر ايوبی داشته باشد ) .

  همين آقای چرتکه انداز با يک حساب سر انگشتی به اين نتيجه شگفت انگيز رسيده است که : اگر فرمايشات آقای دستغيب درست باشد و مو لای درز آن نرود ؛ مساحت کل فرش هايی که در حجره های بهشتی تنها برای يکی از بندگان مومن و ببوی حضرت باريتعالی گسترده اند ؛ دو ميليون و پنجاه و هشت هزار متر مربع خواهد بود که بايد در کاخی به مساحت دو ميليون و چهار صد و شصت و نه هزار و ششصد متر مربع پهن بشوند و چنين کاخی با يک زير بنای دويست متر در دويست متر ؛ عمارتی ميشود 62 طبقه با ارتفاع 186 متر که پر از حوریان بهشتی برای يک شهيد راه اسلام خواهد بود !!!

  از قديم گفته اند : اندر جهان به از ” خرد ” آموزگار نيست .

 15. Irani

  امام علی مخترع نورافکن

 16. Irani

  خرافات …..

  خرافات ؛
  آنچنان در فرهنگ ما ؛ در سنت های ما ؛ در باور های ما ؛ و حتی در شکل بخشيدن به هويت ملی ما ؛ نقش داشته است که از ما ايرانی ها ؛ انسان هايی قضا قدری ساخته است :
  انسان هايی که معتقديم اگر خدا نخواهد برگی از درخت نخواهد ريخت !
  انسان هايی که به دار و درخت دخيل می بنديم و از آنها انتظار معجزه داريم .
  انسان هايی که بجای عقل و خرد و انديشه ؛ و بجای خردورزی و انديشه ورزی ؛ اهل تعبد و تقليديم .
  انسان هايی که موهومات ؛ بنيان اصلی باور های مان را تشکيل ميدهد .
  انسان هايی که بجای آنکه خود سرنوشت خود را بسازيم ؛ به موهوماتی چون قضا و قدر معتقديم و همواره هم چشم براهيم
  يا بقول حافظ :
  شهر خالی است ز عشاق مگر کز طرفی
  دستی از غيب برون آيد و کاری بکند …..

  اگر در گذشته های دور ؛ شبه روحانیانی چون محمد باقر مجلسی ؛ با نوشتن کتاب هايی چون ” حليه المتقين ” و ” بحار الانوار ” فرهنگ و دين و باور های ما را آلودند ؛ امروز هم ؛ در عصر دانش و تکنولوژی ؛ در ميهن ما ؛ متاسفانه ؛ تلاش های گسترده ای در جريان است ؛ تا با بکار گيری همه ابزار ها و امکانات صوتی و تصويری و نوشتاری ؛ چنين ترهاتی را در ذهنيت انسان ايرانی نهادينه کنند .
  چند وقت پيش ؛ صدا و سيمای ايران برنامه ای پخش کرد که در آن ؛ گوينده ؛ ماجرای تولد علی (ع) را به اين صورت شرح ميداد .:

  ……وقتی مولا به دنيا آمد ؛ مادر وی ؛ فاطمه بنت اسد ؛ خواست او را قنداق کند . اما هر چه کرد فرزند اجازه نميداد و بند قنداق را باز ميکرد .
  مادر گفت : فرزند دلبندم ! چرا چنين ميکنی ؟؟اين رسم و شيوه ماست که کودک تازه تولد يافته بايد قنداق شود .
  و کودک همچنان با پاهايش قنداق را پس ميزد تا آنکه به صدا در آمد و گفت :
  مادر ! يادت هست وقتی مرا باردار بودی رفتی لب چشمه آب بياوری ؟؟ ناگهان شيری در برابرت ظاهر شد ؛ ترسيدی به تو حمله کند ؛ اما در همين زمان سواری ناشناس سر رسيد و شير در برابر او زانوزد و نشست !!! و تو بپاس اين کار ؛ گلی از کنار چشمه چيدی ( و به روايت ديگر که در کتابها آمده گردنبند خود را در آوردی ) و به آن سوار دادی ؟؟
  گوينده ادامه داد :
  کودک پس از بيان اين خاطره گفت : مادر ! آن سوار من بودم !!!و سپس گل ( به روايتی گردنبند ) را به مادر داد و گفت : اين همان است که به آن سوار دادی ….

  در مقابل اين بلاهت چه می توان گفت ؟؟ جز اينکه بگوييم : اونجای آدم دروغگو ؟؟

 17. Irani

  ريحان گياهى نفخ شكن و با خواص دارويى بسيار معروف است كه چنانچه روزانه پس از غذاى سنگين يك فنجان دم كرده ريحان ميل شود، غم و افسردگى و اندوه از فرد دور مى شود. نظر بزرگان در مورد ريحان در حديث است كه امام صادق(ع) فرمود ، ريحان سبزى پيامبران است و بدانيد كه هشت خاصيت در آن وجود دارد:
  ۱- غذا را گوارا مى كند.
  ۲- منفذها را باز مى كند.
  ۳و۴- دهان و باد گلو را خوشبو مى سازد.
  ۵- اشتها را به غذا افزايش مى دهد.
  ۶- مرض را از بين مى برد.
  ۷- شخص را از بيمارى جذام ايمن مى گرداند.
  ۸- وقتى ريحان در شكم آدمى قرار گيرد، همه امراض را ريشه كن مى سازد.

  در حديث ديگر امام كاظم(ع) فرمود: ريحان مرض سل را از بين مى برد

  اونجای آدم دروغگو

  😆

  ——————————————————————————–

 18. امير

  بابا كم توهين كنيد تورو خدا.

 19. Irani

  جناب ‏آقای امير ! توهين به كی و چی كه اينقدر حالت گرفته شده ؟! مرد حسابی به اسم اسلام ريدن توی مملكت و مردم را بيچاره كردند بعدش جنابعالی ميائی از دست ما شاكی ميشی كه چرا كفر ميگيم ؟

 20. Irani

  یک قران خطی با 115 سوره در بیابان های قم

  خبرگزاری فارس: در پی حفاری گروهی از باستان شناسان در اطراف شهر قم، یک جلد قران کریم که قدمت آن به هزار و چهار صد سال پیش باز میگردد، کشف شد. پیش از این نسخه های خطی و قدیمی فراوانی از قران کریم در جریان حفاری ها به دست آمده بود اما آنچه که این قران را از سایر نسخه ها متمایز میکند، 115 سوره بودن آن است، امری که بحث های فراوانی را به دنبال داشته است.

  به گزارش خبرگزاری فارس، این نسخه خطی پس از کشف بلافاصله به حوزه علمیه قم منتقل شد تا علما و مراجع عظام درباره صحت و سقم سوره صد و پانزدهم تحقیق و بررسی کنند.
  آیت الله مقتدایی، مدیر حوزه علمیه قم در این ارتباط به خبرنگار فارس گفت: «ما تا قبل از کشف این نسخه نیز می دانستیم که قران کریم در حقیقت 115 سوره داشته است اما به دو لحاظ هیچگاه آن را بیان نمی کردیم. اول این که نمی خواستیم رشته ی پیوندمان با برادران اهل سنت از اینی که هست نازکتر شود و دوم این که مدرک مستدلی نیز در اختیار نداشتیم. اما در روایات اهل تشیع داریم که پیامبر اکرم پیش از رحلت شان یک جلد قران کریم را به دست سلمان فارسی میدهد و از او میخواهد که قران را به ایران برده و در جایی بیرون از شهر قم دفن کند. حضرت رسول نسخه ی دیگری از کتاب را به هنگام حج الوداع همراه با خود میبرد اما ابوبکر به بهانه تلاوت قران، کتاب را از پیامبر قرض می گیرد و دیگر هرگز آن را پس نمی دهد. پس از فوت پیامبر، ابوبکر سوره صد و پانزدهم را پاره کرده و می گوید که قران فقط صد و چهارده سوره دارد، موضوعی که تا به امروز مورد پذیرش غالب مسلمانان بوده است اما مسئله ای که خارج از درک مغز کوچک ابوبکر بوده این است که رسول اکرم علم غیب داشتند و برای همین هم نسخه ی دیگر را در دل خاک شهر قم به امانت گذاشتند زیرا می دانستند که روزی به دست اهلش خواهد رسید.»

  آیت الله مقتدایی در مورد علت این رفتار ابوبکر می گوید: «سوره صد و پانزدهم به صراحت تکلیف جامعه مسلمین را پس از رحلت پیامبر مشخص می کند. در این سوره نام هر دوازده امام شیعیان به صراحت ذکر شده و خداوند فرموده اند آنان جانشینان بر حق پیامبرند. همچنین در آیات پایانی این سوره، نام جانشینان امام زمان در زمان غیبت آمده است. به عنوان مثال، مقام معظم رهبری تحت عنوان السید علی الخامنه ای، در آیه شصت و چهارم به عنوان رهبر مسلمین جهان در عصر حاضر معرفی شده است و دو بار هم تاکید شده که هیچ مسلمانی بدون تبعیت کامل از فرمایشات ایشان، وارد بهشت نخواهد شد.»

 21. Irani

  آهويی که مسلمان شد ….!!!!
  راونـدى و ابـن بـابـويـه از امّ سـلمـه روايـت كـرده انـد كـه روزى حـضـرت رسول صلى اللّه عليه و آله و سلّم در صحرائى راه مى رفت ناگاه شنيد كه منادى ندا مى كـند: يا رسول اللّه ! حضرت نظر كرد كسى را نديد؛ پس بار ديگر ندا شنيد و كسى را نديد و در مرتبه سوّم كه نظر كرد آهوئى را ديد كه بسته اند، آهو گفت : اين اعرابى مرا شـكـار كـرده اسـت و مـن دو طـفـل در ايـن كـوه دارم مرا رها كن كه بروم و آنها را شير بدهم و برگردم . فرمود: خواهى كرد؟ گفت : اگر نكنم خدا مرا عذاب كند مانند عذاب عشّاران ؛ پس حـضـرت آن را رها كرد تا رفت و فرزندان خود را شير داد و به زودى برگشت و حضرت آن را بـسـت . چـون اعـرابـى آن حـال را مـشـاهـده كـرد گـفـت : يـا رسـول اللّه ! آن را رهـا كـن . چـون آن را رهـا كـرد دويـد و مـى گـفـت : اَشـْهـَدُ اَن لا اِله اِلا اللّهُ وَ اَنَّكَ رَسُولُ اللّهِ….
  منابع: بحار الانوار

 22. Irani

  شهر هرت جايي است که رنگهاي رنگين کمان مکروه اند و رنگ سياه مستحب
  – شهر هرت جايي است که اول ازدواج مي کنند بعد همديگر رو مي شناسن.
  – شهر هرت جايي است که بهشتش زير پاي مادراني است که حقي از زندگي و فرزند و همسر ندارند..
  – شهر هرت جايي است که درختها علل اصلي ترافيک اند و بريده مي شوند تا ماشينها راحت تر برانند.
  – شهر هرت جايي است که کودکان زاده مي شوند تا عقده هاي پدرها و مادرهاشان را درمان کنند.
  – شهر هرت جايي است که شوهر ها انگشتر الماس براي زنانشان مي خرند اما حوصله 5 دقيقه قدم زدن را با همسران ندارند.
  – شهر هرت جايي است که با ميلياردها پول بعد از ماهها فقط مي توان براي مردم مصيبت ديده، چند چادر برپا کرد.
  – شهر هرت جايي است که خنده نشان از جلف بودن را دارد.
  – شهر هرت جايي است که مردم سوار تاکسي مي شن زود برسن سر کار تا کار کنن وپول تاکسيشونو در بيارن.
  – شهر هرت جاييه که نصف مردمش زير خط فقرن اما سريال هاي تلويزيوني رو توي کاخها مي سازن.
  – شهر هرت جايي است که گريه محترم و خنده محکومه.
  – شهر هرت جايي است که وطن هرگز مفهومي نداره و باعث ننگه پس ميرن ترکيه و دوبي و اروپا و آمريکا و ………. را آباد ميکنن
  – شهر هرت جايي است که هرگز آنچه را بلدي نبايد به ديگري بياموزي.
  – شهر هرت جايي است که وقتي مي ري مدرسه کيفتو مي گردن مبادا آينه داشته باشي.
  – شهر هرت جايي است که دوست داشتن و دوست داشته شدن احمقانه، ابلهانه و … است.
  – شهر هرت جايي است که توي فرودگاه برادر و پدرتو مي توني ببوسي اما همسرتو نه ….
  – شهر هرت جايي است که وقتي از دختر مي پرسن مي خواي با اين آقا زندگي کني مي گه: نمي دونم هر چي بابام بگه.
  – شهر هرت جايي است که وقتي مي خواي ازدواج کني 500 نفر رو دعوت مي کني و شام ميدي تا برن و از بدي و زشتي و نفهمي و بي کلاسي تو کلي حرف بزنن..
  – شهر هرت جايي است كه هر روز توي خيابون شاهد توهين به مادرها و دخترها هستي ولي كاري ازدستت برنمياد.
  – شهر هرت جايي است كه مردمش پولشان را توی چاه میریزن و دعا میکنن که خدا آنها را از فقر نجات بده.
  – شهر هرت جایی است که به بعضی از بیسوادها میگن پروفسور.
  – شهر هرت جایی است که ساق پا پیدا و موی سر پوشیده است!!
  – شهر هرت جایی است که در آن دلال و دزد به مهندس و دکتر فخر میفروشند.
  – شهر هرت جایی است که مردگان مقدسند و از زنده ها محترمترند.
  شهر هرت جايي است كه ……….
  خدايا اين شهر چقدر به نظرم آشناست

 23. سلام
  داداش عزيز يه كم به زندگي كه ميكني فكر كن
  تا حالا يه بار زندگي نامه ي يكي از اماما رو خوندي؟يا در مورد احاديثي كه گفتن فكر كردي؟
  زود قضاوت نكن داداشم
  تويي كه تا حالا گل نديدي نميتوني به يقين بگي گل زيباست برو ببين بعد بگو؟

 24. يه بار برو هيئت
  اگه بار دوم با اراده ي خودت نرفتي هر چي مي خواي به من بگو
  حسيني شدن لياقت مي خواد
  موفق باشي
  يا علي

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s