جناب خاتمی! اگر دخترت را می دزدیدند و بهش تجاوز میکردند و سپس پیکر سوخته اش را در بیابانهای اطراف تهران پیدا میکردی باز هم اینطور دم از نظام می زدی؟

 لحظه ای در خلوت خودت فکر کن ترانه موسوی دختر تو بود گمان کن ندا آقاسلطان دختر تو بود . دخترت را می ربودند و بهش تجاوز میکردند و سپس به آتشش می زدند و پس از چند روز پیکر سوخته اش را در بیابانهای اطراف تهران پیدا میکردی باز هم اینطور نمک به زخم می پاشیدی ؟! شرم و حیا هم خوب چیزی است شرف را میتوان نوشت و میتوان تلفظ کرد ولی نمی توان به امثال شما دریوزگان سیاسی دین فروش ایران فروش داد که همچون بختکی خانمان سوز به جان این کشور افتاده اید و خون این ملت را  همانند زالو می مکید . نفرین عالم بر شما چه میخواهید از جان ما؟

Advertisements

6 Comments

Filed under Uncategorized

6 responses to “جناب خاتمی! اگر دخترت را می دزدیدند و بهش تجاوز میکردند و سپس پیکر سوخته اش را در بیابانهای اطراف تهران پیدا میکردی باز هم اینطور دم از نظام می زدی؟

 1. رها

  میشه خفه خون بگیریدخیلی به خاتمی امیدوار بودید که اسباب دست اربابان کثیف شما بشه برای از هم پاشیدن انقلاب؟بعد هم مثل دستمال چرک دورش بیاندازید؟مثل اینکه بدجوری سوختین.

  • Saman

   خفه شو برو ساندیس تو بخور. تپ خیال میکنی همه مثل خط ساندیس خورند که احتیاج به ارباب داشته باشند؟

  • Saman

   خفه شو برو ساندیس تو بخور. تو خیال میکنی همه مثل خودت ساندیس خورند که احتیاج به ارباب داشته باشند؟

  • زرشک ……………………….. لیوانی

 2. زیر صندلی دوم دست راست

  ما از خاتمی کم کم یک شاه ساختیم! منتها از نوع روشنفکری اش . هر چه گفت و هر چه کرد مانند بز اخفش سرمان را تکان دادیم و به به چه چه گفقیم! کم کم خاتمی و شرکایش لوس شدند! تا آنجا که برای او حریم درست کردند و کسی حق سوال از او را ندارد. چون خاتمی است!او هر چه دلش خواست با جنبش مردم کرد.ما ایرانیان همیشه از شخصیت های واقعی نقش های توهمی و تخیلی و اسطوره ای می سازیم. خاتمی یک ایکس بیشتر نبود ! در دوم خرداد مردم از سر لجبازی به او رای دادند و شانسی شد مجری اصلاح طلبی در ایران و مردم هم شروع کردند در مورد او مبالغه کردن و این گوله برفی را تبدیل به آدم برفی کردند و برایش چشم و ابرو هویج گذاشتند. کم کم مردم بدهکار خاتمی شدند و جنبش دوم خرداد حاصل اقدامات او تلقی شد! و این مطلب که «يه فرصت 8 ساله بده مردم دوره پيش دبستاني بلوغ مدني رو استارت بزنن» یعنی او این فرصت را به مردم داد! نه اینکه مردم به او این فرصت را دادند!تا یادم نرفته بگم که می گن گوشی را برداشته و زنگ زده به موسوی و کروبی که بیایید معذرت خواهی کنید تا آزاد شوید! یکی مرد جنگی به از صدهزار!
  علت اصلی دو دلی مردم همین خاتمی و شرکایشان بودند که خوشبختانه الان زحمت خود را کم کردند و رفتند! مردم ایران در طول هشت سال جنگ نشان دادند مردم شجاعی هستند ولی این خاتمی از انها مردمی بزدل و ملاحظه کار ساخت! رفتن خاتمی از جنبش سبز پیروزی بزرگی برای مردم ایران بود . بسیاری نمی دانند ولی این پیروزی ده ها بار ارزش از خود تحریم انتخابات بیشتر است . می گویید نه بایستید و تماشا کنید!خاتمی نقطه ضعف بزرگی در داخل رهبری جنبش بود.

 3. safdar

  خاتمی برای من همیشه یک سوپاپ اطمینانی برای خامنه ای بیش نبوده. آن کس که دیدش درست بود این را از همان اول به فراست در یافت. به آن ابله هم که ایراد گرفته که؛ چرا خاتمی را مثل دستمال چرک دور انداختید و یا اینکه توقع داشتید که دستور اربابانتان را اجرا کند؛ بگم که کودن، اون خامنه ای مزدور است که دارد فرمانهای اربابان روسی و چینی اش را اجرا میکند. در ضمن دستمال گوهی که قابل استفاده نیست که کسی بخواد اون رو استفاده کنه و بعد دورش بندازه.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s