آیا می دانید دلیل سکوت دولتمردان ایران در برابر ادعاهای امارات چیست

  اگر سری به دبی زده با شید حتما چشم و گوشتان به  رستوران ایرانی  ایران زمین آشنا شده  است .  این ر ستوران دارای  دو شعبه است  یکی  در مرکز دبی ( هتل کنکورد)  و دیگری  در  منطقه  دبی مارینا ، در آمد این  رستوران  چندین میلیارد در  سال  است  این رستوران متعلق به پسر خاله لاریجانی های عزیز است به نام  دکتر رنجبراست  البته در ظاهر و در  واقع  مالک  آقازاده  جناب جواد  لاریجانی است. املاک دنیا هم  که در  ز مینه ساختن برج  در امارات فعالیت  دارد متعلق به همین شخص است بماند که میلیون ها در هم از بانکهای ایرانی صادرات و ملی  دبی  وام گرفته اند بدون  وثیقه ـ به خداوند سوگند عین حقیقت است.

تقریبا همه حکومتیان  در  امارات  شرکت و سرمایه گزاریهای کلان دارند و با شیوخ  دبی شراکت دارند از سرداران سپاه گرفته  تا نمایندگان ،  وزرا  و بقیه دانه درشت ها، به ابن خاطر است  که  در برابر  ادعا های امارات  سکوت میکنند و این چنین ایران رو  می فروشند. به  امید خدا تا آنجا که بطور یقین  اطلاع  دارم  کم کم افشا میکنم

Advertisements

17 Comments

Filed under Uncategorized

17 responses to “آیا می دانید دلیل سکوت دولتمردان ایران در برابر ادعاهای امارات چیست

 1. mohammad reza

  akhe majboory dar bareye chizi ke nemidoony matlab benevisi?

 2. سید

  بسیار متشکریم از اطلاع رسانیتان تا می توانید افشا کنید این دیگر حداقل کاری است که می توان در برابر شهدا و دلاوران شکنجه شده در اقصا نقاط ایران مظلومانه جانشان را هدیه ما کردند انجام دهیم . سپاسگذارم افشاگر عزیز

 3. Ali

  ممنون از اطلاع رسانی تون
  ای ول
  من اینو همیشه به همه گفتم ولی حرفام مستند نبوده

  • ایوب

   بار خدایا از کارهایی که کرده ام به تو پناه میبرم از جمله از این که حسد کردم و از این که تظاهر به مطلبی کردم که اصلا نمیدانستم.

 4. persian gulf for ever…..i love so much persian gulf…….just fucking arab…..

 5. persian gulf for ever…..persian women is very beautiful…..

 6. احمد

  حدود 25 سال پیش یک وارد کننده ایرانی به دفتر وکیلی در تهران میاید و از او میخواهد که وجه چکی را به مبلغ یکصد و چهل و هفت میلیون درهم امارات متعلق به رفسنجانی را برایش وصول کند . وکیل میگوید من جرئت این کار را ندارم و به صلاح تو هم نمیدانم که شکایت کنی . از عکس العمل تاجر مشخص بود که خیلی هم برایش مهم نیست که این چک وصول شود یا خیر . پیدا کنید حجم معاملات این تاجر را با صادرکننده چک را .

 7. ahmad

  وثیقه صحیح است لطفا اصلاح فرمائید

 8. Moslem

  خداوند لعنت کند کسی که نه آگاه و گمراه است و به کوری مردم را قضاوت میکند. شما نمیدانید در مورد چه انسان خیری تهمت ناروا میزنید و اطلاعات نه درست میدهید. از “پروردگار مهربان” همین امروز طلب بخشش کنید.

 9. والفجر

  بسم الله رحمان رحیم

  پس از تماس های برادران، سربازان گمنام امام زمان (عج) با بیت مقام معظم رهبری و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به اطلاع میرسانیم شخص مورد نظر از فرزندان نیکوکار انقلاب و عناصر مؤمن ما در خاک امارات میباشد. اعداد و ادعاهای پخش شده توسط شما برادر دلسوز صحیح نمیباشد، آن برادر هم صدها خانوار نیازمند را مورد پوشش قرار داده اند در خاک کشورمان و تلاش های زیادی برای کمک به کشور انجام میدهند. از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر معذوریم.

  یا علی

  • میرزا

   خداوند شما برادران را برای این انقلاب حفظ کند.

  • Mojtaba

   Khoda kheyretun bede Sarbazane gomname Emam Zaman, baziha komak ke nemikonan hich, gol be khodi mizanan. az negarande ingoune mataleb taghazaye deghate bishtar darim.

 10. Milad

  lol man ke nemidunam chi migio ina; vali mahze etela aslan khafantarin restourane dubai ham chandin miliard dar sal daramad nadare chebere be iranzamin. shomam kheyli jav midia. nemiduni khub harf nazan, shaye parakan.

 11. عباس

  اینقدر حقیری که به “خداوند” هم سوگند خوردی.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s