خاک بر سر کسی است که گمان میکند از زیر عبای خاتمی به دمکراسی می رسد

واقعا خاک بر سر کسی است که فکر کند از زیر ابای خاتمی ـ هاشمی و چند تا  اصلاح طلب کاسه لیس خامنه ای میشه به آزادی و دمکراسی رسید.  مردم را خر فرض کردند شاید البته عده ای باشند و صد باره دنبال اینها بیفتند ولی من نیستم و فکر میکنم خیلی از هم نسلهای(پس از انقلاب)  من هم نباشند. خاتمی دروغ گو و شیادی بیش نیست مثل هاشمی مثل جنتی و……. آزموده را آزمودن خطاست و در این مورد باید گفت آزمودن اصلاح طلبها و خاتمی دیگر خطا نیست بلکه خریت است توهین به شعور و شخصیت است توهین به صد ها هزار انسان بی گناهی است که توسط این ٰرژیم کثافت در گوشه ی زندانهای سرد و تاریک مورد تجاوز و شکنجه قرار گرفتند و اعدام شدند. به گروه خیانتکاری که برچسب اصلاح طلبی زده اند و از شما به عنوان کارت برای رسیدن به قدرت و حفظ نظام کثیفشون استفاده میکنند نه تنها نه بگویید بلکه توی دهنشان بزنید!

Advertisements

12 Comments

Filed under Uncategorized

12 responses to “خاک بر سر کسی است که گمان میکند از زیر عبای خاتمی به دمکراسی می رسد

 1. ali

  خاک بر سر خود خرت که اینقدر بی تربیتی همان بهتر که امثال شما به قدرت نرسند حون به مراتب ار این آخوندها بدتر خواهید بود

  • دادگاه ویژه روحانیت مایه ننگ و شرمساری هر ایرانی است. " اگر کاپیتولاسیون که به واسطه وحشیگری و اعمال تروریستی مسلمانان و آخوندها به وجود آمد

   دادگاه ویژه روحانیت مایه ننگ و شرمساری هر ایرانی است. ”

   اگر کاپیتولاسیون که به واسطه وحشیگری و اعمال تروریستی مسلمانان و آخوندها به وجود آمد و مایه تبعیض بین ایرانیان و خارجیها بود، دادگاه ویژه روحانیت مایه تبعیض بین آخوندها و ایرانیان است.

   http://www.radiofarda.com/content/f4_rahrovan_mehr_kin_us_iran_relations_part_eight/2257084.html

   مردم ایران میخواهند بدانند نتیجه دادگاه تجاوز آیت الله بهجت به زن و دختر و عروس خادم مسجد چه شد؟ و یا نتیجه تجاوز یک روحانی به یک پسر جوان بسیجی که در اینترنت پخش شد به کجا رسید؟ و یا آمار هزاران مورد دیگر از تعرض روحانیت به حقوق مردم چه بوده است؟
   مگر محمد و علی دادگاه ویژه روحانیت داشتند؟
   آیا این دادگاه جز سرپوش و سانسور جرائم جنایی و حقوقی روحانیت نیست؟

   اسلام = تروریسم
   مسلمان = تروریست

   ” کوروش فردوسی “

 2. amirmasoud

  rast mige dige.az yek mosht molaye kooni chi dar myad

 3. kaveh

  مردک (یا زنک) خاک بر سر خود بی‌سواد بی ادبت، تو چی از شرایط خطرناک ایران و منطقه میدونی آخه؟ دوره خاتمی رو با تمام نقایصش به یاد دارم و می‌دونم توی این شرایط افتضاح، هیـــــــچکس(از پهلوی و رجوی و بنی‌صدر و … تا حاج محسن سازگاراتون(!) که یه موقع فکر می‌کرد عقل کله جنبشه) نمی‌تونه مملکت رو نجات بده. مردک خاتمی بیشتر دروغ گفته یا این اپوزیسیون(!!) خارج‌نشین که هر روز کنتور دروغگوییشون داره شماره میندازه؟ میخوای دروغای چند ماه اخیرتون رو برات لیست کنم؟ میخوای عدم اعتقاد به سکولاریزم و دموکراسی که این همه ادعاش رو می‌کنین با مصداق بهت ثابت کنم؟ خستمون کردین شماها، از یه طرف باید با این گروه که هر روز ایران رو به پرتگاه نزدیک‌تر میکنن بجنگیم و از یه طرف با یه سری خارج نشین که نمی‌دونن چه‌خبره و برای ما دارن تعین تکلیف می‌کنن. شما ها هم دارین مملکت رو حول میدین تو پرتگاه. مردی بیا ایران بعد این حرف‌ها رو بزن.

 4. Farhad

  خاک تو سر خودت بی تربیت بی شخصیت

 5. maryam

  واقعا فکر می کنی با توهین به اعتقاد یه عده دیگه کسی به حرفای توخالیت راجع به دموکراسی توجه می کنه؟ متأسفانه شماهانمی دونین که با این حرفها ی بی سروته چه خدمتی به جمهوری اسلامی می کنین. یه سری آدمهایی هستین که نه سواد سیاسی دارین نه راه کاری برای برون رفت ازوضعیت فعلی ارائه میدین نه حتی می تونین یه نقد درست وحسابی و مؤدبانه از شرایطی که باهاش مخالفین ارائه کنین. فقط مثل کیهان و رجانیوز توهین و افترابلدین.امثال شما صدهابرابر بدتراز انصارحزب الله هستن که با تندروی بی جهت وبی هدف فضای تصمیم گیری و تشخیص رو آلوده می کنین.

 6. Bahram

  هشدار ایشون بسیار درست و بجائی است. اینها برای حفظ نظام آدم خارهشون دست به هر کاری و ناکاری میزنند. خیلی اندیشه ابلهانه هستش که بعداز ۳۳+ سال فاجه های اسفناک از این رژیم خونخوار بیاد از دموکراسی و آزادی یا عدالت گام بردارد…..تا هال دیدید یک جنایت کار-غارت گر و متجاوز وحیله گر وبسیار روانی بیاد بگه اشتباه کردم و از الان ببعد میخام کارهای خوب و درستی انجام بدم و در ضمن بیخیاله گذشته وبا اطمینان کامل……اگر این رژیم هر قدمی بطرف آزادی بردارد به همون مقدار بطرف جوخه دارنزدیکتر میشود ……..بحر هال ماها داریم چوبه چند قرن عقب موندیگیمون داریم میخورم و بدبختی بزورگترامون اینه که خیلیها هنوزم که هنوز نمیخاند و یا نمیتونند ببینند که ما جامه خیلی ضعیف و مریضی هستیم….پوزش از پینگلیش گوگلمون

  .

  قومی متفکرند اندر ره دین

  قومی به گمان فتاده در راه یقین

  میترسم از آن که بانگ آید روزی

  کای بیخبران راه نه آنست و نه این

  خیام

 7. ali

  به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سر انجام بد داشتیم دوستان اقای خاتمی مگر نگفتند که در این حکومت رئیس جمهور فقط یک تدارکات چی هست پس از ایشان و بقیه باید پرسید که چرا باید در انتخاباتی شرکت کنیم که رئیس جمهورش در حد یک تدارکات چی قدرت دارد متاسفانه شماها مردم را ابله و نادان فرض کردید

 8. hassan

  همراهی با خاتمی یک دور برگردان به مستراح ولایت است !

 9. سوشیانت

  خاک بر سر خودت گوساله ، بدبختی مارو ببین این شاشو واسه ما روشن فکر شده

 10. kamran

  مشکل ما نه خاتمیه، نه خامنه ای و نه احمدی نژاد. ما خودمون مشکلیم. عوامزدگی ما مشکله. اون دوست عزیزی که نوشته بود قرنهاست داریم چوب عقب موندگیمون رو میخوریم درست میگه. به قول هگل دولتها روح ملتها هستن. احمدی نژاد و خامنه ای روح ملت ما هستن. زمونه چرخیده و اونا شدن حاکم و دارن پدر مخالفاشون رو درمیارن؛ تصور کنید اگه برعکس بود و کسانی مثل نویسنده مؤدب همین وبلاگ حاکمیت رو به دست میگرفتن، اونوقت اونا هم مخالفاشونو از دم تیغ میگذروندن؛ شک نکنید. به خدا نود درصد این آدمایی که حرف از دموکراسی و لیبرالیسم میزنن، حتی یک خط هم نمیتونن این واژه ها رو تعریف کنند. سوراخ دعا رو گم کردیم؛ مشکل ایرانی، خود ایرانیه. از ماست که برماست. تاریخ رنسانس رو بخونید؛ انسان غربی تا خودش عوض نشد، تا نگرشش به اطراف عوض نشد، تا فرهنگش عوض نشد، حکومتش مثل همین حکومت آخوندی ما بود. ما زمان قاجار و پهلوی هم عوام بودیم؛ اگه عوام نبودیم که عین وحشیا نمیریختیم بیرون و تظاهرات کنیم و انقلاب کنیم. پس برای عوض شدن و رسیدن به آرمانهایی مانند دموکراسی، آزادی و… باید انسان ایرانی عوض بشه.

 11. Bahram

  آقا کامران- سپاس فراون از گفتارو پندار خوب و کامل شما….امیدوارم که روزی برسد که همه ماها (یا بیشتر ماها) به اندازه شما فهم و شعور داشته باشیم……و ان روز ، روزی هست که با کردار نیکمون میتونیم یک جامعه آزاد، دموکراسی، با عدالت ،…بسازیم.

  اي دل تو به ادراك معما نرسي
  در نكتة زيركان دانا نرسي؛

  اينجا ز مي و جام بهشتي مي ساز
  كانجا كه بهشت است رسي يا نرسي
  خيام

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s