?! خاک بر سرتان! کشورمان نابود شده به خاتمی تولد تبریک میگویید

ششصد فعال سیاسی فرهنگی در نامه ای به خاتمی تولدش را تبریک گفته اند .کاش بجای این تبریک از خاتمی میپرسیدید چه شد که رای دادی؟ چطور هنوز به رهبری خامنه ای و لایت او ایمان و اعتقاد داری و با افتخار اعلام میکنی ؟! چطور شد اجازه دادی تقلب شود و احمدی نژاد بر پشت این ملت ستم دیده سوار شود و ایران ویران را ویران تر کند؟ و ده ها سووال دیگر در مورد خیانت خاتمی……خاک بر سر شما 600 نفر شما 600 نفری که فعال سیاسی و فرهنگی باشید پس باید مردم بدبخت و جاهل ایران هم همین کسانی باشند که خبرگزاری فارس تصاویرشان را گذاشته که دارند دور ضریح ساخته شده حسین ابن علی در قم می چرخند و از یک جعبه آهنی آرزوها و نیازهایشان را طلب میکنند آن هم در قرن بیست و دو !! تا وقتی که  یک مشت نادان ویا فرصت طلب مجیز گو فعال فرهنگی و سیاسی این مملکت باشد و تا وقتی که این مردم با این جهالت در ایران هستند امثال احمدی نژادها و خاتمی ها و…. بر ایران سوارند/ ای نفرین عالم بر شما که این سرزمین را به نابودی کشاندید.

Advertisements

21 Comments

Filed under Uncategorized

21 responses to “?! خاک بر سرتان! کشورمان نابود شده به خاتمی تولد تبریک میگویید

 1. سیامک

  چشمک خاتمی !

  یک روز مرد محترم شیک پوشی کنار خیابان ایستاده بود زن زیبایی هم آنطرف خیابان ایستاده بود. زن با دلربایی برگشت و به مرد خندید و به اوچشمک زد!! مرد محترم که اتفاقا اهل دل هم بود فریفته رفتار دل انگیز زن شد وبه قصد دوستی از آنطرف خیابان به این طرف آمد و با ادب و احترام زن را به یک نوشیدنی دعوت کرد. ولی ناگهان زن برگشت سیلی محکمی به گوش مرد محترم نواخت و گفت : بی شرف! مگر تو خودت خواهر و مادر نداری که مزاحم زنان می شوی! الان پلیس را خبر می کنم تا حساب کار دستت بیاید!
  آقای خاتمی نیز مانند این زن زیبا با حرفها و شعارهای فریبنده همچون دمکراسی , مردم سالاری دینی وقانون مداری مردم را می فریبد و وقتی رای خود را گرفت می گوید من رییس جمهور اپوزیسیون نیستم!!( مگر شما خودتان خواهر و مادر ندارین!الان پلیس خبر می کنم تا حساب کار دستتان بیاید.ای ضد انقلاب!) و آنگاه مردم و یاران خود را دسته دسته به جرم ضدیت با نظام! به مسلخ بازداشت و تعقیب میفرستد! او شعار مردم سالاری دینی می دهد و مدام آزادی و قانون و مردم سالاری را جمع و تفریق می کند ! ولی زمانی که انتخاب شد و در حالی که هنوز جوهر رای مردم خشک نشده است در مراسم تحلیف حکم ریاست جمهوری میگوید: مردم سالاری دینی همان ولایت فقیه است! اولین وظیفه یک رهبر اصلاح طلب حراست از مدیران خود است ولی اوبا لبخند بازداشت و محاکمه کاراترین و شجاع ترین مدیران وروزنامه نگاران شجاع خود را به نظاره نشست و گفت همه ما باید مطیع قانون باشیم!( و چرا یکبار به جناح مخالف نگفت مطیع قانون باشیم!) او اگر هر رای مردم را باندازه یک تف هم حساب کرده بود می توانست با 22 میلیون , دریاچه سد کرج را پرکند و با آن یک سیلاب راه بیاندازد! هر چه مردم از او در مورد عمل به وعده هایش پاسخ خواستند او گفت: نمی گذارندشاید بهترین توصیف خاتمی همان گفته آقای فریبرز رییس دانا باشد که گفت: آقای خاتمی از رانندگی با ماشین اصلاحات تنها ترمز کردن را بلد است! آقای خاتمی اصلاحات را بدنام می کند. او کاری می کند تا صد سال دیگر هر کس دیگری هم که برای اصلاحات برخاست مردم او را همچون چوپان دروغگو شارلاتان و کلاهبردار فرض کنند.از اصلی ترین مشخصات یک رهبر اصلاح طلب صراحت و صداقت است ولی خاتمی با دودوزه بازی های خود فضای پیچیده سیاسی ایران را بسی پیچیده تر می کند و روشنفکران و هادیان جامعه را سر در گم کرده و عرصه را بر تصمیم گیری تنگ میکند.
  . بادشمن یکرنگ بهتر از دوست دورنگ می توان معامله کرد. به احمدی نژاد بنگرید اوگرچه بر خطاست ولی هر چه هست خودش است! اوبا عقاید مضحکش آمریکا و اسراییل که سهل است با مراجع تقلید هم در می افتد!! او چنان با تعصب از مضحکات خود در مورد حقایق مسلم تاریخی مانند هولوکاست دفاع می کند که گاه انسان شک می کند شاید راست می گوید! او با زنبیل حرف های کمدی خود چنان به سازمان ملل می رود که گویی موسی عمران به بارگاه فرعون می رود! ا گر خاتمی ذره ای از اعتماد به نفس احمدی نژاد را داشت هم اکنون اصلاحات حال و روز دیگری داشت. بقول آقای کرباسچی در مورد خاتمی ؛ آزموده را آزمودن خطاست . یک گله گوسفند که یک شیر رهبر آنها باشد می تواند یک گله شیر را که یک گوسفند رهبرشان است را در جنگ شکست دهد! گوسفندان را رهبران شیران ایران زمین نکنیم. اگر کاندیدایی بخواهد با گدایی و ناله! آزادی را برای این سرزمین به ارمغان بیاورد همان بهتر که نیاورد. نیروی مردم آنچنان قوی و نیرومند است که گردنکش ترین حکام را وادار به تسلیم می سازد. فقط باید بلد بود چگونه از آن استفاده کرد.می گویند که زمانی که می خواستند محمدعلی باب را اعدام کنند اورا به دار کشیدند و بعد بسوی او تیراندازی کردند. از قضا اولین تیری که شلیک شد به طناب خورد و باب به زمین افتاد و فرار کرد. باب برای فرار دو راه بیشتر نداشت یکی بسمت توالت های شهرداری و دیگری بازار. از بد شانسی او توالت های عمومی را انتخاب کرد! و در نتیجه ماموران مجددا او را گرفتند و اعدام کردند. می گویند اگر باب بسمت بازار که انبوه مردم در آنجا بودند فرار کرده بود با توجه به وجود تعداد زیادی از هوادارانش در آنجا, شانس نجاتش بسیار بود. اصلاح طلبان و خاتمی نیز اگر در دوره هشت ساله زمامداری خود, بجای ارکان قدرت, بسمت مردم فرار کرده بودند! شانس موفقیتشان صد برابر بود. آنها رای خود را از اجتماع گرفتند ولی ارتباط خود را با بدنه اجتماع قطع کردند! ( و گفتند مردم سالاری دینی همان ولایت فقیه است!) و عاقبت هم تبدیل به اصحاب ناله شدند! در اکثر موارد نیازی به صحنه کشیدن مردم نیست چرا که آنها در صحنه هستند. فقط کافی است که زمانی که به صحنه آمدند, جلوی آنها را نگیرید(مانند آقای خاتمی وقتی که در واقعه 18 تیر شریف ترین اقشار اجتماع به عرصه آمدند, دانشجویان را مشتی اوباش خواند!) مردم دقیقا شرایط را بو می کشند و در موقع مناسب پا به میدان می گذارند.اگر ما صحیح عمل کنیم مردم پیش از ما در صحنه خواهند بود. البته بنظر می رسد که سیاسیون ما در زمان قدیم دارای مهارت بسیار بیشتری در اینکار بوده اند. به مشروطه نگاه کنید , در زمانی که نه رادیو و نه تلویزیون بود و با وجود نشریات اندک و اکثریت مردم بیسواد , آزادیخواهان ایران توانستند با اقتدار, مظفرالدین شاه را مجبور به امضای فرمان مشروطه کنند. ولی اکنون در عصر ماهواره و اینترنت و انبوه کتاب و مجله و روزنامه این انبوه جمعیت دانشگاه دیده و باسواد, نمی توانند یک فرد را سر جایش بنشانند! با لیخند هم نمی توان اصلاحات کرد و بهای یک “لبخند” یک کشور نیست! با داستان زیر این مقال را به پایان می بریم.
  یک روز یک چوپان ساده دلی گوسفندهایش را پای یک درخت جمع کرده و خودش نیز زیر سایه درخت دراز کشیده و دستش را هم زیر سر گذاشته و زیرچشمی گوسفندهایش رامراقب بود. ناگهان دید از دور یک سیاهی در حال نزدیک شدن است. پس با خودش گفت”
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد.
  چوپانه دوباره با خود گفت”
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیکتر شد و به گوسفندها رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد و به وسط گوسفندها رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی نزدیک تر شد و ازگوسفندها رد کرد.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی به چهار پنج متری جایی که چوپانه خوابیده بود رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی به جلوی پای چوپانه رسید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی شلوارش را پایین کشید.
  واستا ببینم این سیاهی می خواهد بیاید اینجا چکار کند؟!
  سیاهی شلوار چوپانه را هم کند و ترتیب او را داد!
  وقتی کار سیاهی تمام شد و بلند شد تا شلوارش را ببندد و برود چوپانه بلند شد و گفت”
  ای سیاهی تو کیستی و اینجا چه خواهی؟!
  سیاهی گفت هیچ!!
  چوپانه عصبانی شد و با دستش به بیرون اشاره کرد و گفت”
  خوب برو ه ه ه ه ه ه ه ه !!
  حال حساب ما و خاتمی, حساب چوپانه و سیاهی است.خاتمی آمد و هشت سال گفتیم ”
  واستا ببینیم این خاتمی می خواهد بیاید اینجا چکار کند ؟!
  پس از هشت سال انتظار گفتیم”
  ای خاتمی تو کیستی اینجا چه خواهی ؟!
  گفت هیچ !!
  پس گفتیم ” خوب برو ه ه ه ه ه ه !!

  وقتی موسوی می خواست کاندید شود خاتمی زودتر دوید و کاندیدا شد! ولی وقتی موسوی با قاطعیت اعلام کاندیداتوری کرد با وقت کشی سعی داشت با زبان بی زبانی موسوی را منصرف کند! و یاران با وفایش ! شروع به سرزنش موسوی کردند که چرا خروس بی محل شده و با وجود نامزدی خاتمی پا به میدان گذاشته است ! (ابطحی از جمله بود)پس خاتمی شروع به تعارفات مکش مرگ ما کرد!و چون ذاتا آدم سست عنصر و بی خاصیت و ابن الوقتی است تا موسوی را با اراده ای چون کوه در میدان دید پس عرصه را با استعفایی مضحک ترک کرد. فقط تصور کنید که بجای موسوی خاتمی کاندیدا بود که در اینصورت نیز تقلب حتمی بود ولی با این تفاوت که خاتمی نامه ای در جواب رهبر می نوشت و می گفت: پیام ملکوتی شما در خطبه های نماز دشمن شکن جمعه را با گوش جان نیوشیدیم! و از آنجا که حرف ولی فقیه عادل در نظام مقدس جمهوری اسلامی فصل الخطاب همه فصل هاست! پس من نیز بهمراه ملت همیشه در صحنه و مبارز ایران با اطاعت از آن فرزانه یگانه! مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خارج نشین خواهیم زد. من نیز بنوبه خود پیروزی قاطع جناب اقای احمدی نژاد را با 24 میلیون رای تبریک گفته و پیشاپیش از زحمات بی دریغ اعضای شورای محترم نگهبان در انجام سالم این انتخابات پرشکوه و کم نظیر صمیمانه سپاسگذاری می نمایم!!

  نگران نباشید در کشور ما هم خاتمی پیشنهاد چنین آشتی را داده است! منتها از منتهی الیه نقطه ضعف! می گویند طرف را به ده راه نمی دادند سراغ خانه کدخدا را می گرفت! راستش از قاطعیت سردار جعفری خوشم آمدچنان با خط کش روی دست خاتمی زدکه دیگر جرات نکند در سر کلاس نظام! وسط حرف معلم فرزانه بپرد! هر چند برادرش بگوید بچه که زدن نداره!ه

  تو که نداری طاقت سوزن زدن!–باری از شیر ژیان هم دم مزن! کسی که حالا به دلیلی اعم از ترس و …. قادر به هدایت یک جنبش اجتماعی نیست چرا زیر بار مسئولیت می رود؟ آیا بهتر نیست که خاتمی کار را به کاردانان بسپارد خود را بیش از این مضحکه هم مردم و هم حکومت ! قرار ندهد؟

  • niloofar

   زنده باشید قلم و ذوق شیوایی دارید واقعا لذت بردم حرف دل بسیاری از ما که دل به این بزدل سپردیم

 2. hasan

  damet garm rast migi

 3. سمیرا

  خاک بر سر بی غیرت خودتت که نشسته ای آن ور دنیا داری می گی لنگش کن . اگه قراره آدم های بی شخصیت و بی ادبی مثل شما بعد از آخوند ها جایی در کشور ما باز کنن همان بهتر که زیر باتوم همین قلدرها باشیم . یعنی آدم باید این قدر بی شعور باشد که همه چیز را فقط یا سیاه یا سفید ببیند. خاتمی اسمش رویش است اصلاح طلب نه مثل برخی آشوی طلب اگر می فهمیدید اصلاح طلبی یعنی چی آن وقت شاید متوجه می شدید روند تغییرات آرام چقدر مهم تر از رفتار های هیجان زده ای است که افرادی مثل شما طلبش می کنند. ضمنا سهم شما از ایران فقط به اندازه یک آمریکایی است رفته اید آن ور دنیا پناهنده یا شهروند کشور دیگر شده اید ما این جا داریم جان می کنیم و سختی می کشیم ما هم توان فرار کردن داشته ایم ولی آن قدر شجاعت داریم که در کشور خودمان بمیریم نه این که کاسه گدایی به دست بگیریم از این کشور و آن کشور پناهندگی بخواهیم. و بعد در سایه امنیتی که در حارج از ایران به دست آورده ایم به همه دست آوردهای گذشته خط بکشیم .
  واقعا از داشتن هم وطن هایی مثل شما متاسفم

  • چایی شیرین!

   خانم جان اون چادرتو از کمرت باز کن. اینجا خانه قمر خانم نیست. کسی منکر مزیت اصلاح طلبی بر انقلابی گری نیست بلکه موضوع اینجاست که شما بی عرضه گی سیاسی را اسمش را گذاشته ای اصلاح طلبی! اگر اصلاح طلبی این است که شما داری هیچ وقت گاندی و ماندلا … پیروز نمی شدند! بحث این ور آب اون ور آب هم نکن. تو اگر این ور آب بودی یک ذره هم غیرت نداشتی تا یک کامنت بگذاری! اصلا این ور آبی ها بخاطر خاتمی مجبور شدند بیان این ور آب!

   • سمیرا

    فعلا که جنابعالی خشتکتون رو به سر کردید دارید به همه عالم و آدم فحش می دید . همین نگاه جنسیتی جناب عالی نشون می ده از چه قماشی هستی . هنوز تو عصر جاهلیت سر می کنی آقای متمدن . کسی هم از دست خاتمی فرار نکرد آقای سیاستمدار همه زیر پای اونو خالی کردید و نشستید که احمدی نژاد رای بیار بعد همه بریزن تو ستاد هاشمی واسش فعالیت شبانه روزی بکنن . نه آقا من آدم های پر مدعایی مثل شما رو خوب می شناسم که دوست دارید با اسم گذاشتن و کوچیک کردن دیگران خودتون رو بزرگ کنید . مایه خجالت هستید . هیچ وقت تو زندگیتون فکر نکردید که به جای ایراد گرفتن به دیگران یه خرده هم به خودمون نقد وارد کنید . کلا ما ملت پرحرف و بی عملی هستیم .ضمنا گاندی و ماندلا هم اصلاح طلب پشتشون بود نه یه عده فرصت طلب . دونستن اسم این آدم ها هم خیلی به افزایش سواد ما کمک نمی کنه یه سر برو ببین چی کار کردن بعد بیا پز بده

  • اتوبوس دو طبقه!

   مشکل شما این است که اصلاح طلبی را با بی عرضه گی اشتباه گرفته اید! می گویند در یکی از جنگ های ناپلئون , ناپلئون دید که یکی از سربازانش بدون توجه به تیر و تفنگی که از طرف دشمن شلیک می شود در حال پیشروی است! اطرافیانش زبان به ستایش از شجاعت او باز کردند و به به و چه چه گفتند. ناپلئون گفت اون فقط یک احمقه!! این سرباز بدرد من نمی خوره! شجاع اون سربازی است که دارد با کمال احتیاط از پشت درختان آهسته بسوی دشمن می خزد.ولی مثال خاتمی در این داستان چیز دیگری است.!

   خاتمی مثل سربازی است که تفنگش را زمین گذاشته و دستارو بالا کرده و تمبان را در آورده و آن را پرچم تسلیم ساخته و در حالی که ناپلئون با نگرانی تماشاگر اوست! به دشمن التماس می کند که «خواهش می کنم تسلیم شوید, عاجزانه خواهش می کنم!!!!»

  • Sahand

   شما چه لذتی از این ماجرای باتوم برده اید والله اعلم ولی اکثر این مردم میل ندارند باتوم صرف کنند. از طرفی هم امثال حضرت علیه در سال 57 در عشق آقایی می سوختند که قرار بود از بلاد فرانسه آمده ایران را آباد همی کند. پس بیرون بودن از سرزمین مادری امر مهمی نیست مهمی نیست. در ثالث مگر شما با عزم خود و با نیت مبارزه ی هدفمند در ایران مانده اید(اگر اصولا در ایران باشید)؟ و رابعا تمام دارو دسته ی اصلاحات را متهم به نمک شناسی مفرط می کنم چون قدر نانی که “سیّد” در سفره شان گذاشت می دانند و حاضر نیستند با هیچ دلیل و مدرکی از قاطر شیطان نزول کنند و به جیره خواری محفلی خود اعتراف نمایند. به هر حال “هپی برث دی ممد!” دیدار ما دم دروازه ی جهنم

   • سمیرا

    برو عزیز تو یکی هم خیلی مثل این که خیلی باتوم میل فرمودی مغزت پریشان شده

  • اصغر

   !نمی دونم چرا آدم کامنت های شما را که می خونه یاد شهر نو می افته

   • شهروز

    چرا مردهای ایرانی طاقت انتقاد ندارن ؟ و همیشه زن ها رو با این کار ه و اون کاره خوندن می خوان از صحنه بیرون کنن؟ سمیرا نظر خودشو گفته دیگه این مدل جواب دادن که خیلی زشته . جواب قانع کننده ندارید بدید بهتر نیست اصلا نظر ندید تازه نوشته این دوست عزیز هم ناقض دمکراسیه یه عده دلشون خواسته یه کاری بکنن حالا چرا باید توهین کنیم به شون . خاتمی اشتباه کرده درست و لی طرز حرف زدنمون رو هم بهتره بلد باشیم

  • ساسان

   ۱- در کشور ماندن و زیر دست ارازل و اوباش له شدن که شجاعت نیست، نهایت بزدلی و حقارت است.
   ۲- تغییرات دوره خاتمی از نوع تغییرات رو به جلو نبودند که شما دارید سر تند و کند و بودنش بحث میکنید. این تغییرات نتیجه اش حاکمیت مافیای سپاه پاسداران بر کشور و ریاست جمهوری امثال احمدی نژاد است.
   ۳- کسی که به جای تلاش برای رسیدن به وضعیت بهتر ترجیح میدهد که زیر پتو بخوابد تا مشتی چاقوکش و اوباش بر او حکومت کنند، حال چه از قماش چاقوکشان تو سری خورده خط امامی موسوم به اصلاح طلب و چه چاقوکشان سپاه و بسیج که شمشیر از رو بسته اند، نه شجاعتی دارد و نه غیرتی و وضعیتش هم فرقی با پناهندگی ندارد.
   ۴- تقاضای پناهندگی از سوی افراد و اتباع کشورهای استبداد زده و سرکوبگر مثل ایران گدایی نیست، حقی است که جامعه جهانی برای افرادی که از اینگونه کشورها میایند قائل شده است.

 4. قهوه تلخ

  اگر طیف تندروی چپ و عمده مردم به خاتمی پشت نکرده بودند دردام احمدی نژاد نمی افتادند
  و الان بعد از هشت سال حداقل اگر پیشرفت خیلی زیادی نکرده بود مملکت، حداقل این همه پسرفت هم نکرده بود. خاتمی تنها کسی بود که به این درک رسیده بود که در این مملکت هم امثال شما زندگی می کنند هم عده ای بسیجی اعم از مخلص و نان به نرخ روز خور و هم عده بیشتری که کلا از سیاست به دور هستند و انتظاری از ایشان نیست (همانهایی که عمده پایگاه اجتماعی احمدی نژاد بودند و هستند). به همین جهت هم که به هر حال حکومت فعلی در داخل کشور عده زیادی «غیر مخالف» دارد یا لااقل تا حالا داشته است، تنها راه حرکت به جلو میانه روی و اصلاح طلبی است که لازمه اش، چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید تن دادن به قواعد بازی از جمله شرکت در انتخابات و غیره است. البته اگر انتخابات الان دیگر کاملا بی معنی شده است تقصیر خاتمی بیچاره نیست، بلکه تقصیر همان هایی است که به خاتمی پشت کردند. یادمان باشد که در سال 84 هنوز نیمچه انتخاباتی در ایران وجود داشت که در آن رای ندادن مساوی بود با رای به احمدی نژاد. بگذریم من هم با نظر خانم سمیرا موافقم. سالروز تولد خاتمی — کسی که در میان گزینه های «موجود» بهترین برای ایران بوده و هست مبارک باد — حتی به شما دوست عزیز

  • اتوبوس دو طبقه!

   مشکل شما این است که اصلاح طلبی را با بی عرضه گی اشتباه گرفته اید! می گویند در یکی از جنگ های ناپلئون , ناپلئون دید که یکی از سربازانش بدون توجه به تیر و تفنگی که از طرف دشمن شلیک می شود در حال پیشروی است! اطرافیانش زبان به ستایش از شجاعت او باز کردند و به به و چه چه گفتند. ناپلئون گفت اون فقط یک احمقه!! این سرباز بدرد من نمی خوره! شجاع اون سربازی است که دارد با کمال احتیاط از پشت درختان آهسته بسوی دشمن می خزد.ولی مثال خاتمی در این داستان چیز دیگری است.!

   • اتوبوس دو طبقه!

    خاتمی مثل سربازی است که تفنگش را زمین گذاشته و دستارو بالا کرده و تمبان را در آورده و آن را پرچم تسلیم ساخته و در حالی که ناپلئون با نگرانی تماشاگر اوست! به دشمن التماس می کند که «خواهش می کنم تسلیم شوید, عاجزانه خواهش می کنم!!!!»

  • مهین

   یکی پرسیده بود : چرا مردم به سیاستمداران و رهبران خود اعتماد ندارند! این رای دادن خاتمی یک نمونه از آن است!طرف همه جا اعلام کرده در انتخابات شرکت نمی کنیم بعد رفته رای داده! حیثیت سیاسی امری است که سیاستمداران ما بدان توجه نمی کنند. مردم در اذهان خود برای رهبران و کنشگران سیاسی پرونده می سازند و اقدامات آنها را در شرایط مختلف می سنجند و بایگانی می کنند و برای عملکرد بعدی آنها مورد استفاده قرار می دهند. اعتماد قطره قطره جمع می شود و دریا دریا از دست می رود

 5. آدم با عرضه!

  اولش ! این دو تا کاردانی که می خواهی جلو چشمتن! موسوی و کروبی!
  دومش! اونی که فرار می کنه خاتمیه! اگر مردمیدان بود الان لاقل یک روز زندان رفته بود و دو تا چک از سربازان گمنام خورده بود تا معنای نظام دستش بیاد!
  سومش! خاتمی محصول جریان دوم خرداد بود نه عامل آن!
  چهارمش! مردم نباید بدنبال قهرمان باشن ولی بی عرضه گی سیاسی هم حدی داره!
  پنجمش! مث اینکه تو مدرسه, درس تاریخ رو همیشه با تک ماده رد می کردی !والا نمی گفتی “او به ما آموخت دانستن حق مردم است”!!
  شیشمش! کسی که نماینده 22 میلیونه چشم تو چشم مردم نمی کنه و صاف صاف دروغ نمی گه!
  هفتمش! ببینم او از “طبقه روشنفکر و زن شهر نشین در آجودانیه و فرمانیه تا زن خانه دار در چابهار و زابل . از روشنفکر لائیک تا مسجد نشین نماز خوان ” که به او رای داده بودن خجالت نکشید تا به وعده های سر خرمنش عمل کند؟!
  هشتمش! بگو ببینم اگه قرار باشه خاتمی بین “ایران” و “نظام”, یکی را انتخاب کنه ,کدومو باید انتخاب کنه!اگه نمی دونی برو چند تا فیلمی که صریحا جواب این سوالو داده ببین بلکه چشات وا شه!لابد کشور ایران هم به او بدهکاره و باید بدهیشو بپردازه!
  نهمش! فرض کن از فردا مردم ایران بخاطر بدهیی که به خاتمی دارن رفتن حموم و آب توبه رو سرشون ریختن!و 80 میلیون دو باره پشت سرش جمع شدن, بگو ببینم کسی که با داشتن دو قوه از سه قوه یعنی مجلس و دولت و 22 میلیون طرفدار نتونسه کاری بکنه حالا که همه چیو به باد داده !چیجوری می خاد اصلاحات کنه؟!!لابد دو باره می خاد به رهبر نامه بنویسه و از او “بده در راه خدا “بخاد!
  دهمش!تمام این جنبش سبزی که می بینی بخاطر پس گرفتن پست ریاست جمهوری بود که او با بی عرضه گی از دست داد!
  یازهمش! اگه بالا بری اگه پایین بیای, فاییده نداره !کار خاتمی تمومه!

 6. یکی از کامنت های بالاترین

  از کامنت های بالاترین
  از بین این 600 نفر فعال سیاسی فرهنگی، 550 نفرش کاملا ناشناس و گمنامند!
  20 نفرشون عددی به حساب نمیان.
  50 نفر از 550 نفر هم خواهرزاده(مثل خلیلی ها) و دائی زده و ….هستند.50 نفر هم معاون و مدیر کل و فرماندار و استاندار و دور و بری های خاتمی هستند. بقیه اونا هم دختر و پسر و نوه و نتیجه و برادر و خواهرای این 50 نفر آخری اند مثل مهیمنی ها (10 نفر). همه این ها هم دلشون برای پست هائی که با رفتن خاتمی از دست دادن لک زده است!
  ترو بخدا از این بت ساختن ها اونم از یک بی عرضه مثل خاتمی دست بردارید و سعی کنید سطح آگاهی مردم را بالا ببیرید که بزرگترین دشمن این ملت جهل اونهاست.

 7. اتوبوس دو طبقه!

  پوشیده سپید عبا به ترفند / دل برده ز مردمان به لبخند
  آوخ چه عروس خوش ادایی / شیرین و سپید و کله ی قند
  تن کرده قبای شوکولاتی / تا بیش کند فریب و آفند
  با حرف قلنبه بسته هر دم / گودرز و شقایقی به پیوند
  گاهی مدنی و بس سکولار / از کانت و هگل سخن پراکند
  گه دم ز مدینه النبی زد / بر نعل و به میخ زخمه ای چند
  از بزدلی و تذبذب خویش / بر ساخته ای فضیلت و پند
  از درد کمر همی بنالی؟ / کم ژاژ بخای و کم خالی بند
  *****
  کمتر ز سه سال پیش دیدی / از رای دهی چه شد برآیند
  از خون ندا مگر ندیدی / شد روز زمین به گل همانند
  سهراب و سیاوشان بکشتند / ضحاک دلان دیومانند
  کفتاردلان و کرکسان خوش / از پشته ی کشته گشته خرسند
  کهریزک و قصه اش شنیدی؟ / چون تخت ستم به لرزه افکند
  زآن جور و ستم به حق فروبست / از شرم دو دیده خود خداوند
  کر گشتی و ضجه ناشنیدی / از مادر دیده داغ فرزند
  تو لال شدی و دم ببستی / وآن میر دلیر، بسته دربند
  *****
  چون دزد نهان شدی و رفتی / چون گربه که خاک می کند گند
  تا رای دهی به شب پرستان / تا آب کنی کدر به آژند
  شهنامه سزد ز نو سراییم / زین رای دلیر ای هنرمند
  الحق که حماسه آفریدی / سردار حماسه ی دماوند

 8. amir

  از نظر مردم اصلاحات مرده اینها همه حرفه

 9. mehrdad

  سلام آقای خاتمی
  آقای خاتمی یاد خیانتات افتادم!!!
  یاد کارات افتادم که به نفع آمریکا و اسراییل بود!!!
  نگو یادت نمیاد! خوبم یادت میاد!!!

  1.آقای خاتمی یادت نیست وقتی رفتی نیویورک ونظریه گفتگوی تمدن ها رو دادی نه تنها کسی سالن رو ترک نکرد بلکه تشویقت کردن و از طرحت استقبال کردن. با این کارت میدونی چه خدمتی به آمریکا کردی؟کاری کردی که طرح حمله احتمالی آمریکا به ایران که اواخردولت قبل داشت نهایی میشد شکست بخوره!!!
  2.آقای خاتمی یادت نمیاد؟ازیه طرف کلینتون تحریم ها رو تمدید کرد ولی چند رور بعد شرکت توتال فرانسه باهات قرارداد نفتی بست بدون توجه به تحریم ها؟

  3.آقای خاتمی یادت نمیاد چه خدمتی به اسراییل کردی؟ هیچ وزیر و زیردستت نگفت ما با مردم اسراییل دوستیم! میدونی چه خدمتی به اسراییل بود؟!!!

  4.آقای خاتمی خیانتت به ایرونی ها یادته؟!!!!!!

  4-1: هیچ سیاسی رو تو ورزش راه ندادی اگه بود انگشت شمار بود.

  4-2: هیچ اختلاسی تو هشت سال ریاستت نبود. اگه بود بد خواهات تا حالا پیراهن عثمانش کرده بودن. این خیانت کمیه؟

  4-3: آقای خاتمی یادت نمیاد وقتی میرفتی سفرهای بین المللی بیشتر کشورهای اروپایی میرفتی که خیری ازشون بهمون برسه؟

  4-4: آقای خاتمی یادت نمیاد قبل تو فقط دو تا شهرک صنعتی تو کشور فعال بود. شهرک صنعتی البرز تو قزوین وشهرک صنعتی کاوه تو شهر ساوه! ولی آخر هشت سالت تو هراستان حداقل پنج شهرک صنعتی فعال داشت که کلی نیرو توش کار میکرد و کلی آدم ازش نون می خوردن!!!

  4-5: آقای خاتمی یادت نمیاد تو دوران تو کارخونه ها پشت سر هم ورشکست نشدن. این خیانت کمی بود؟

  4-6: آقای خاتمی یادت نمیاد زمان وزارت اقتصادی ودارایی مظاهری مالیات ها رو از 60 درصد به 40 درصد پایین آوردی و ضمن اینکه توکارخونه ها مالیات بر تولید رو به مالیات بر فروش تبدیل کردی تا دست کارخونه ها باز باشه وکمک به تولید بشه!!! و با اینکه خیلیا گفتن ممکنه کسر بودجه پیدا کنید همون سال 13 درصد افزایش درآمد مالیاتی داشتی؟

  4-7: آقای خاتمی یادت نمیاد مجلس تو دوره نفت 32 دلاری بودجه رو با 16 دلار بستن تا از کسری بودجه احتمالی جلوگیری بشه ولی وسط سال نفت به زیر ده دلار سقوط کرد ولی باز استخوون بندی کشور سالم بود؟

  4-8: آقای خاتمی یادت نمیاد وقتی اومدی شرایط کشور چه جور بود و وقتی دورت تموم شد بخاطر خیانتات کشور به کجا
  رسید؟پس بذار من بگم:
  وقتی اومدی نفت داشت افت قیمت میکرد و رو بودجه تصویب شده نمیشد حساب کرد با این وضع کشور دچار خشکسالی شده بود. ذخیره گندمت واسه سه روز بود. با هیچ کشوری رابطه نداشتیم ولی وقتی رفتی با اغلب کشورهای تاثیر گذارجهانی رابطه داشتیم وصندوق ذخیره ارزی داشتیم ووضع تولید روبراه بود!!!

  آقای خاتمی راستش انقدر خیانتات زیاده که دستام خسته شد.

  امیدوارم یه مقدار به خیانتات فکر کنی !!
  اين مرد بزرگ رو تو عمرم فراموش نميكنم ، نه به خاطر اينكه رئيس جمهور بود به خاطر اينكه به اين ملت نشون داد رئيس جمهور يعني كي و افسوس كه ما ايرانيا كلا آدمهاي قدر نشناسي هستيم، يكم فكر كنيم زمان خاتمي اوضاع روزنامه ها چطور بود ، تئاتر و سينما چطور ! ورزش چطور ! اوضاع اقتصادي مردم چطور! ارتباط ما با دنيا چطور بود !ادبيات مذاكره يك رئيس جمهور چطور!…..
  حالا یه عده حتی تاب ندارن کسی بهت بگه تولدت مبارک خب حق دارن تو خائن بودی و اصلا تذهن بدبخت یه ایرانی که همه چیز از بهشته یا از جهنم دیگه جایی برای تو نیست آخه ما عادت داریم اول آدم ها رو بت می کنیم بعد می کوبمشون زمین بعد اگه ببینیم کسی منصفانه تر از ما و بی غرض نگاه می کنه به تو می گیم خاک بر سرت

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s